Naomi Campbell ortalığı birbirine kattı

Bodrum'da kız kardeşi ve arkadaşlarıyla gittiği bir köftecide rakıyı fazla kaçıran Naomi Campbell, basın mensuplarının görüntü almasından rahatsız oldu

24 Ağustos 2014, Pazar 10:25
A A

Bodrum'da kız kardeşi ve arkadaşlarıyla gittiği bir köftecide rakıyı fazla kaçıran Naomi Campbell, basın mensuplarının görüntü almasından rahatsız oldu. Restorandaki garson ve ünlü mankenin arkadaşları gazetecilerin görüntü almalarını engellemeye çalıştı.

Top model Naomi Campbell, kızkardeşi ve kendisi gibi İngiliz olan bir grup arkadaşıyla modacı Rıfat özbek'in davetlisi olarak Yalıkavak çarşı'ndaki bir köfteciye gitti.

Burada köfte-piyaz yiyip, rakı içen Naomi Campbell, basın mensupları tarafından görüntülendiğini fark edince, özbek'e söyledi. özbek'in talimatı üzerine restorandaki garsonlar ve ünlü mankenin arkadaşları basın mensuplarını engellemeye çalıştı.

Basın mensuplarının engellendiğini gören çevredekiler, Naomi Campbell ve yakınlarını ıslıklarla protesto etti.

Alkollü olduğu için ayakta durmakta zorlanan Campbell, gazeteciler tarafından görüntülenmemek için arkadaşlarının arkasına saklandı. Campbell, otomobiline kadar 100 metrelik mesafeyi yürürken, dört kez düşme tehlikesi geçirdi.