Narin Korkmaz'ın babası siyasete girdi

İzmir merkezli 'casusluk' davasının iki numaralı sanığı Narin Korkmaz'ın görme engelli babası Atilla Korkmaz, AK Parti'den milletvekili aday adayı oldu. Korkmaz, engellilerin sorunlarını çözmek adına Meclis'e gitmek istediğini söyledi

20 Şubat 2015, Cuma 16:31
A A

Türkiye kamuoyunu uzun süre meşgul eden İzmir’deki gizli bilgi ve belge davasının, en dikkat çeken isimlerinden birisi olan Narin Korkmaz, 785 gün cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edildi.

 

 

Korkmaz’ın İzmir Anadolu Engelliler Derneği Onursal Başkanı olan babası görme engelli Atilla Korkmaz, son süreçte siyasete girdi. Korkmaz, AK Parti’den İzmir 2. Bölge için milletvekili aday adayı oldu. Daha önce de Saadet Partisi’nden milletvekili adayı olan Atilla Korkmaz, engellilerin sorunlarını çözmek adına meclise gitmek istediğini söyledi.

Milli Görüş çizgisinden gelen birisi olduğunu anlatan Korkmaz, "Engellilerin sorunları çok fazla. Bunların çözülmesi lazım ve bunun için de içlerinden birisi olarak mücadele edeceğim. Çözüm odaklı çalışmak istediğim için bunun tek adresi var o da AK Parti. Zaten Milli Görüş geleneğinden gelen birisiyim" dedi.

DHA

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;