Ne canlar yakmışsın Brad Pitt!

80'li ve 90'lı yıllar boyunca Hollywood'un en yakışıklı, en gözde bekarlarından olan Brad Pitt, çok sık sevgili değiştiriyordu. Filmlerdeki rol arkadaşlarının neredeyse tamamıyla bir geçmişi vardı. İşte Brad Pitt'in eski sevgilileri...

08 Temmuz 2017, Cumartesi 16:43
A A
 Shalane McCall: Ekran önünde ilk öpücük

Shalane McCall: Ekran önünde ilk öpücük

24 yaşındaki genç Brad, 'Dallas' dizisine 1987 yılında 4 bölüm konuk oyuncu olarak katıldı.15 yaşındaki rol arkadaşı Shalane McCall ile o zaman tanıştı.Rol gereği ekran önünde öpüştüler ama ilişkilerini gerçek hayata da taşıdılar.4 bölüm konuk oyunculuk dönemi bitip de Brad kendi hayatına döndüğünde ilişki de sona erdi. 

 Sinitta: Televizyonda görür görmez aşık oldu

Sinitta: Televizyonda görür görmez aşık oldu

İngiliz şarkıcı Sinitta'yı televizyonda gördüğünde aşık olan Brad Pitt, hemen menajerini aradı ve kendisini onunla tanıştırmasını istedi.1987-1988 yılları arasında ikili büyük aşk yaşadı.lişkiyi bitiren taraf Sinitta oldu.Sonradan verdiği röportajlarda o günleri hatırladığında, "Brad inanılmaz vücuduyla çok güzeldi" dedi: "Eğlenceli, genç ve tatlıydı" dedi. 

 Robin Givens: Kocası Mike Tyson'a yatakta yakalandılar

Robin Givens: Kocası Mike Tyson'a yatakta yakalandılar

1989 yılında Brad Pitt, Robin Givens'in rol aldığı 'Head of the Class' dizisine konuk oyuncu olarak katıldı.Robin o zamanlar Mike Tyson ile evli olmasına rağmen Brad Pitt ile gizli ilişki yaşamaya başladı.Bir gün Mike Tyson, ikisini yatakta yakaladı ve Brad Pitt'e hayatı zindan etti. 

Christina Applegate: Kırmızı halıda terk edildi

Christina Applegate: Kırmızı halıda terk edildi

1989 yılında Brad Pitt ve 'Married With Children' dizisinin oyuncusu Christina Appplegate flört etmeye başladılar.Ta ki MTV Film Ödülleri gecesinde yaşanan o onur kırıcı olaya kadar...İkili, geceye birlikte gitti.Her şey gayet güzel ilerliyordu.Kırmızı halıda yürürlerken Christina Appplegate birdenbire Brad Pitt'in kolundan çıkıp bir başka adamın koluna girdi.Kimse ne olduğunu anlayamadan ilişkileri bitti.  

 Jill Schoelen: Evlenme teklif ettiği ilk kadın

Jill Schoelen: Evlenme teklif ettiği ilk kadın

'Cutting Class' filminin setinde tanışan Brad Pitt ve  Jill Schoelen, flört etmeye başladılar.1989 yılında Brad,  Jill Schoelen evlenme teklif etti.Üç ay nişanlı kaldılar.Sonra Jill Schoelen bir yönetmene aşık olup Brad Pitt'i terk etti. 

 E.G. Daily: Çiviyi söken bir başka çivi

E.G. Daily: Çiviyi söken bir başka çivi

 Jill Schoelen ile ayrıldıktan sonra aşk acısı yaşayan Brad Pitt'e yardımcı olan kadın, popçu E.G. Daily idi.1989 yılında 'çivi çiviyi söktü'. 

Juliette Lewis: 4 yıl süren büyük aşk

Juliette Lewis: 4 yıl süren büyük aşk

Hala Hollywood'da büyük bir çıkış yakalamamış olan 27 yaşındaki Brad Pitt, ilk kez kendisinden ünlü, yüksek profilli bir kadınla ilişki yaşamaya başladı.'Young to Die?' dizisinin başrol oyuncusu Juliette...Güzel Juliette Lewis, henüz 17'sindeydi.4 yıl süren büyük aşktan seneler sonra Juliette Lewis eski sevgilisi hakkında iyi şeyler söyledi: "Bizim 4 yıl boyunca birlikte olduğumuzu duyan insanlar çok şaşırıyorlar ve bu beni de şaşırtıyor. O zamanlar ergenlik dönemindeydim, hayatımı yaşıyordum. Liseye gidiyordum, her şey harikaydı. Çok eğlendiğim, sevdiğim, zeki bir erkekle ilişki yaşıyordum. Sonra bitti, ayrıldık. Brad birdenbire inanılmaz meşhur oldu." 

 Geena Davis: Brad Pitt'in yükseliş dönemi sevgilisi

Geena Davis: Brad Pitt'in yükseliş dönemi sevgilisi

1991 tarihli 'Thelma & Louise' filmi için Geena Davis ile çok konuşulan bir sevişme sahnesi çeken Brad Pitt, birdenbire Hollywood'un yeni seks sembolü oldu ve bu parıldamadan Geena Davis da nasibini aldı.Brad ve Geena bir süre basından uzak tuttukları gizli bir aşk yaşadılar. 

 Julia Ormond: Yine bir set aşkı

Julia Ormond: Yine bir set aşkı

1994 tarihli drama 'Legends of the Fall' filminde iki aşığı canlandıran Brad Pitt ve Julia Ormond, gerçek hayatta da ilişki yaşadılar ama bunu asla itiraf etmediler. 

Thandie Newton: Yine bir set aşkı vol. 56 filan

Thandie Newton: Yine bir set aşkı vol. 56 filan

1994 yılında 'Interview with the Vampire' filminin setinde tanışan çift, bir yıl ilişki yaşadılar. Thandie Newton o zamanlar 22'sindeydi.  

 Claire Forlani: Galaya ilk kez sevgilisiyle katıldı

Claire Forlani: Galaya ilk kez sevgilisiyle katıldı

1998 tarihli efsane 'Meet Joe Black' filminin galasına Brad Pitt yeni sevgilisi Claire Forlani ile elele katıldı. 

Demi Moore

Demi Moore

Demi moore'nin 1998'de Brad ile çok kısa bir ilişki yaşadığı biliniyor. 

Gwyneth Paltrow: Evlenme teklif ettiği ikinci kadın

Gwyneth Paltrow: Evlenme teklif ettiği ikinci kadın

1994-1997 arasında ilişki yaşayan Brad Pitt ve Gwyneth Paltrow, 'Se7en' filminin setinde tanıştı.İlişkilerini hiçbir zaman gizlemediler, hatta göstere göstere yaşamayı tercih ettiler.1996 yılındaki Altın Küre Ödül Töreni'nde Brad Pitt sahneye çıkıp sevgilisine 'Meleğim, hayatımın aşkı' diye hitap ederek evlenme teklif etti.7 ay süren nişanlılık döneminin ardından ayrıldılar.İlişkiden yıllar sonra, 2015 Ocak'ta Gwyneth Paltrow bir röportajında şunları söyledi: "Brad'e çok aşıktım. Muhteşemdi, çok tatlıydı. Ayrıldığımızda babam üzüntüden perişan oldu. Ama sonuçta Brad ile tanıştığımda 22 yaşında bir çocuktum. Aklımı başıma almam için 40 yaşıma gelmem gerekiyordu. 22 yaşındayken evlenme kararı alamazsınız... Ben de hazır değildim. Ayrıca Brad benim için fazla iyiydi." 

Jennifer Aniston: Asla çocuk istemedi

Jennifer Aniston: Asla çocuk istemedi

Jennifer Aniston ve Brad Pitt, 1998 yılında menajerlerinin ayarladığı bir akşam yemeğinde tanıştılar.Hollywood'un altın çifti 2 yıldan fazla süre flört ettikten sonra, 1 milyon dolar harcadıkları aşırı lüks bir düğün töreniyle, Malibu'da hayatlarını birleştirdiler.2004 yılında Brad Pitt, 'Mr. and Mrs. Smith' filminin çekimlerine başladı.Aslında rol arkadaşı Nicole Kidman olacaktı ama son anda bir anlaşmazlık yaşanınca yerine Angelina Jolie geldi.Ve kazan kaynamaya başladı...Söylenenlere göre Jennifer çocuk istemediği için çift ayrılma aşamasındaydı!Bir de üzerine Angelina Jolie ile ilişki dedikodular çıkınca Jennifer Aniston boşanma davası açtı.4 buçuk yıllık evlilik birden bitti. 

Angelina Jolie: Yuva yıkanın yuvası olmadı

Angelina Jolie: Yuva yıkanın yuvası olmadı

Biraz sert başlangıçları göz önüne alındığında, herkes Angelina Jolie'nin şüphesiz Brad Pitt'in yeni aşkı olması gerektiğini kabul etti.Brad Pitt'in 2005'te Jennifer Aniston'dan ayrılmasıyla çift iyice yakınlaştı ve şimdi 6 çocuk sahibiler: Maddox, Zahara, Pax, Shiloh, ve ikizler Knox ile Vivienne.Ancak "Yuva yıkanın yuvası olmaz" tabiri burada da devreye girdi.Brad Pitt bu kez bir başka rol arkadaşı Marion Cottilard ile ilişki yaşadığ dedikoduları çıktı.Bir başka dedikoduya göre, Angelina Jolie ebeveynlik görevlerini yerine getirmediği için Brad Pitt karısından çok şikayetçiydi.Her ne olduysa oldu; bu evlilik de tarihe karıştı...