Ne evimi ne de kendimi sattım

Yeşilçam oyuncularından Meral Zeren, gazetelerde çıkan ve zor durumda olduğunu ileri süren haberleri yalanladı

03 Eylül 2009, Perşembe 14:26
A A

Dün gece Saba Tümer'in CNN Türk'teki programına konuk olan Zeren "Buraya ağlamaya gelmedim" diyerek şunları söyledi: "Evimi sattığımı söylediler. Ben evimi de satmadım kendimi de...Ben zengin bir koca bulup rahat edeyim diye düşünmedim. Gerçek aşkı bulamadığım için evlenmedim. Bazı zorluklar yaşadım ama hepsinin üstesinden geldim. Bir ara doğal gazla ilgili bir sorunum olmuştu. O dönemde evimin şöminesi var, onu yakarak ısındım. Sucuğumu da kızarttım, şarabımı da içtim."

İçinde bulunduğu zor duruma rağmen kendini hiç bırakmadığını ve intiharı düşünmediğini söyleyen Zeren "Bir ara da kredi kartları yüzünden sorun çıkmıştı. Ama çok şükür onu hallettim. Basında evimin örümcek ağlarıyla kaplı olduğu yazıldı. Bu kesinlikle doğru değil. Ama bu iddialar yüzünden evimin içinde fotoğraf çektirmiyorum artık" diye konuştu.

Geçen hafta gazetelerde haberlerinin çıkmasından sonra bazı kişilerin kendisini aradığını söyleyerek "Bir şeyler yapalım diyorlar ama ortada somut bir proje yok. Ben her türlü rolü oynarım. Elbette bana yaşıma göre rol teklifleri gelecektir. Anneyi oynarım, iş kadının oynarım" dedi. Zeren parlak günlerinde arkadaşı olan bir çok kişinin kendisini hiç aramadığını da sözlerine ekledi. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;