Ne oldu ne bitti?

Ne oldu ne bitti?

21 Nisan 2010, Çarşamba 12:40
A A

Hande Ataizi seyahat için gittiği Arjantin’de soyup soğana çevrildi. İzlanda’da patlayan yanardağ sebebiyle Türkiye’ye dönemeyen Ataizi, Arjantin’de beş parasız takılıyor.

Son zamanların popüler dizisi 'Ezel'in yönetmeni Uluç Bayraktar, 36'ncı yaş gününü dizi ekibiyle birlikte kutladı. Gecede bir tek oyuncu Cansu Dere yoktu.

Yeni barıştığı sevgilisi Cem Yılmaz'la ayrı olduğu dönemde adı yapımcısı Kerem Çatay'la aşk dedikodularına karışan Dere'nin bir aşk ambargosuna takıldığı dedikodular arasında.

Yeşil sahalar yine karışacak. Emre Aşık’la 7 yıl birlikte olan Aysun Kayacı Beşiktaşlı İbrahim Kaş’a aşık olduğunu söyleyince ortalık birbirine karıştı. Bir süre önce ‘evli değilim ve evlenmeyi de düşünmüyorum’ diyen Kaş, Neşe Sayles’le evli. Karmaşanın nereye varacağı ise halen merak konusu.

Seksi oyuncu Gamze Karaman aşık olduğunda psikopatlaştığını dile getirdi.Aşırı kıskanç olduğunu söyleyen Karaman ' Erkek arkadaşım benden habersiz dışarı çıkarsa yumruğu yer. Yanımda başka kızlarla konuşursa yumruğu yer fakata telefonunu kurcalamam' diye konuştu.

Ahu Tuğba, önceki gün katıldığı bir televizyon programında sert konuştu. Yeni oyunculara sinirlenen Tuğba, ’İki bacak arasını fabrika yapan oyuncular var. Bunlar geçici şeyler’ diyerek yeni bir polemiğe ön ayak oldu.

Amerikalı şarkıcı Jennifer Lopez, seks hayatını acı biberle canlandırdığını söyledi. Acı biberin Latinlerin güzelliği ve ateşliliğini sağladığını söyleyen Lopez bu sözleriyle herkesi şaşırttı.

Galatasaray’ın tecrübeli oyuncusu Sabri Sarıoğlu, Yağmur Sarıoğlu (Yılmaz) ile dünya evine girdi. Çiftin nikah şahitliğini ise Adnan Polat, Fatih Terim, Cem Kınay, Lütfü Arıboğan, Mahmut Özgener ve Mehmet Ağar yaptı.

Kim Kardashian, seks fantezilerini ve aşk hayatına dair gizli detayları toplayacağı bir kitap yazacak.

Kardashian’ın yazacağı kitap görünen o ki hem bir çok kişiye fena dokunacak hem de bir çok okuyucu bulacak.

‘Mad Men’ dizisinin oyuncusu Christina Hendrix ‘Esquire’ dergisine verdiği pozlarla ‘Yaşayan en seksi kadın o olabilir mi?’ sorusunu akıllara getirdi.

‘Bez Bebek’ adlı dizide kötü kadını canlandıran manken Fatoş Kabasakal’ın, birlikte olduğusevgilisi tarafından burnu kırıldığı iddia edilmişti. Dayak yediği iddialarını inkar eden Kabasakal, ‘Burnumdan ufak bir operasyon geçirdim’ gibi kaçamak bir açıklama yaptı.

Oğuz Türküsev’den boşandıktan sonra magazin muhabiri İbrahim Gugu’yla aşk yaşamaya başlayan Niran Ünsal, üç ay önce imam nikahıyla evlendiğini açıkladı. Daha önce 3 defa daha evlenen Ünsal, hamile olabileceğini de eklemeyi ihmal etmedi.