'Ne olur bir kez daha göreyim'

3 gün önce hastaneye bel ağrısı şikayetiyle giden ve burada karaciğer ile böbrek yetmezliği konan polis memuru Ahmet Sağır (47) hayatını kaybetti. Sağır'ın 17 yaşındaki kızı Makbule Nur, 'Ne olur babamın yüzünü bir kez daha göreyim' diye ağladı

27 Kasım 2013, Çarşamba 13:49
A A

Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü’nde 3 yıldır çalışan evli ve 4 çocuk babası Ahmet Sağır, 24 Kasım’da bel ağrısı şikayetiyle Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne gitti. Burada doktorlar tarafından karaciğer ve böbrek yetmezliği teşhisi konulan Sağır, bu sabaha karşı yoğun bakımda yaşamını yitirdi.

Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen cenaze törenine, Ahmet Sağır’ın annesi Makbule Sağır, kızları Rabia, Makbule Nur, Merve ve Rümeysa ile Emniyet Müdür Yardımcıları, mesai arkadaşları ve yakınları katıldı.

'BEN ÖLEYDİM'

Oğlunun cenazesinin nakil aracından indirildiğini gören anne Makbule Sağır, "Ahmet sesime gel. Ölme Ahmet’im, ben öleydim" diye ağladı.

Törenden sonra babasının Türk bayrağı sarılı tabutuna sarılan kızı Makbule Nur ise "Ne olur onu bana gösterin. Babamın yüzünü bir kez daha göreyim" diyerek gözyaşı döktü. Ahmet Sağır’ın cenazesi, törenden sonra toprağa verilmek üzere Sivas’ın Gemerek ilçesine götürüldü.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;