Necati Ateş Antalyaspor'da...

Necati Ateş Antalyaspor'da...

02 Eylül 2009, Çarşamba 10:29
A A

Antalyaspor'la bir yıllık anlaşma sağlayan Necati Ateş transfer sezonun kapanmasına 40 dakikaka kala Antalya'ya ayak bastı. 100 kadar taraftarın tezahüratları eşliğinde karşılanan Ateş, “Forvetteki boşluğu doldurmaya geldim” dedi. ‘Antalya'ya hoşgeldin’ tezahüratı eşliğinde omuzlarda karşılanan Necati kısa sürede takıma alışıp forma giymek itediğini söyledi.

Necati'nin havaalanın çıkış kapısında gözükmesiyle birlikte coşkusunu arttıran kırmızı- beyazlı taraftarlar, sevgi gösterileriyle futbolcuyu karşıladı. Antalyaspor amigosu ‘Ali Dayı’ tarafından çiçek takdim edilerek karşılanan Necati Ateş, eski kulübü Galatasaray'a teşekkür etti.

Antalyaspor Yönetiminin dün öğleden sonra görüşmeye başladığı ve akşam saatlerinde anlaşmaya vardığı Galatasaraylı eski futbolcu Necati'nin Türk futbolunda önemli bir marka olduğunu dile getiren Antalyaspor Basın Sözcüsü Tahir Görgülü, “Antalyalılar'a olan sözümüzü tuttuk” dedi.

Özelikle forvet hattındaki sıkıntıyı son transferle kapattıklarını kaydeden Görgülü, hedeflerinin Antalyaspor'u futbolda bir marka yapmak olduğunu kaydetti.

Hamit SEÇİL/ANTALYA, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;