Nesrin Cavadzade, göğüs dekolteli elbisesiyle nefes kesti

Son dönemde güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Nesrin Cavadzade'nin göğüs dekolteli elbisesiyle paylaştığı fotoğraf binlerce beğeni aldı

25 Ocak 2018, Perşembe 14:20
A A

FOX TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde rol alan Nesrin Cavadzade son dönemde epeyce dikkatleri üzerine çekti.

Instagram'dan paylaşımlar yapmayı ihmal etmeyen Nesrin Cevadzade Women's Style dergisine kapak oldu.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Nesrin Cavadzade'nin göğüs dekolteli elbisesiyle paylaştığı fotoğrafı 2 saatte 45 bin beğeni aldı.

Oyuncu Nesrin Cevadzade “Kendimi seksi ve güzel hissediyorum. duvarlarım var. Hayatıma girmek zor. yalnızım. Bir takım adamların aşık olduğu kadın olmak istemedim dedi.

Geçen günlerde Nesrin Cavadzade, "Hayranlarınıza göre ‘cesur, seksi ve kendinden emin’ bir duruşunuz var" yorumu karşısında şunları söylemişti:"Bu imajı çok seviyorum. Çünkü üzerime giymeyi tercih ettiğim elbise, ceket bu! Ama tamamıyla 'Nesrin gerçekten bu mu?' derseniz, hayır değil. Çünkü ben sadece bu imajdan hoşlanıyorum. 

Bu imaj sayesinde hem kendime güç veriyorum, korkularımın üzerine gidiyorum, hem de kadınlara güç verdiğimi düşünüyorum. Beni yanlış anlamadıkları ve sinir olmadıkları sürece."

KADINLAR, KADIN GİBİ GÖRÜNMEKTEN KORKMAMALI

KADINLAR, KADIN GİBİ GÖRÜNMEKTEN KORKMAMALI

Oyuncu, “Seksi görünmekten rahatsızlık duyduğunuz zamanlar olmuyor mu? sorusuna da şu yanıtı vermişti: 

Hiç olmuyor! Kadınlar olarak cazibeli olabilmekle ilgili o kadar köşeye sıkıştırılmış vaziyetteyiz ki. 

Neredeyse her anımız otosansür. Bu yüzden cazibesini saklamak zorunda bırakılmamış bir kadın, gurur duyulacak bir duruş benim için. 

Kıvrımlarımız var ve bunlar yokmuş gibi davranmaya zorlanıyoruz. Feminen olmak bence çok değerli. 

Kadınların da kadınlıklarına sahip çıkmaları gerektiğini düşünüyorum. Kadınlar kadın gibi görünmekten korkmamalı."

Nesrin Cavadzade, "Kendinizi diğer kadın oyunculardan ayırdığınız yönleriniz neler?" sorusuna da şöyle ilginç bir yanıt vermişti: 

Bence kendi jenerasyonumun en fit kadınlardan biriyim. Bu da çalışkan yapımın bir uzantısı aslında. Ben Sovyetler Birliği’nde doğdum ve büyüdüm.

Bale hocamın cetveli sırtımda kırılırdı. Çok disiplinli bir çocukluk geçirdim. Böyle bir eğitim sistemine alışkın olduğum için de kendimi ve irademi kontrol edebildiğimi düşünüyorum."