Neymar gözyaşlarını tutamadı

PSG'nin yıldız futbolcusu Neymar, Brezilya'nın Japonya'yı 3-1 yendiği maçın ardından yapılan basın toplantısında, teknik direktörü Tite'nin söylediklerinden sonra ağladı

10 Kasım 2017, Cuma 22:38
A A
Brezilya Milli Takımı ve PSG'nin yıldızı Neymar bugün 3-1 kazandıkları Japonya maçının ardından düzenlenen basın toplantısında duygusal anlar yaşadı ve salonu gözyaşları içinde terk etti.


'ÇIKAN HABERLER BENİ BUNALTIYOR'


PSG'de huzursuz olduğu yönündeki iddialar nedeniyle gergin olduğu gözlenen Neymar, 'Paris'teki rakamlarım ortada. Sahada takım arkadaşlarım için her şeyimi veriyorum. Ama çıkan haberler beni bunaltıyor. Cavani veya hocamla bir problemim yok. Paris'te benim günlük yaşantımda olmayanların uydurdukları can sıkıcı. Sizden doğruları yazmanızı rica ediyorum.' dedi.


TİTE: NEYMAR İYİ BİR KALBE SAHİP


Neymar'ın ardından açıklamalarda bulunan Brezilya Teknik Direktörü Tite'nin sözleri ise Brezilyalı yıldızı duygulandırdı. 'Sürekli benim Neymar'la problemim olduğuna dair haberleri okumaktan sıkıldım' diyen deneyimli çalıştırıcı, "O gerçekten karakterli birisi ve soyunma odasında da harika davranıyor.

Bizler mükemmel değiliz, insanız. Bazen yanlış tepkiler verebiliyoruz. Yanlış mı? Evet, yanlış. Ama bunu karakterle karıştırmamak lazım. Neymar iyi bir karakter ve kalbe sahip" ifadelerini kullandı. Tite'nin bu sözleri sonrası Neymar gözyaşlarını tutamadı.

İşte o anlar:

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;