Neymar ve Demi Lovato aşk mı yaşıyor?

Ünlü futbol yıldızı Neymar'ın adı şarkıcı Demi Lovato ile birlikte anılmaya başladı.

26 Temmuz 2017, Çarşamba 11:47
A A

Birkaç hafta önce Neymar'ın yeniden tek başına kaldığına dair yeni haberler gelmişti. Barcelona'da oynayan 25 yaşındaki yıldız oyuncu Brezilyalı kız arkadaşı Bruna Marquezine ile uzun süreli bir ilişki içindeydi. Çiftin neden ayrıldığını görmek çok zor, ancak Neymar için bu çok önemli bir problem olmadı, çünkü ünlü futbolcunun ismi başka kadınlar ile anılmaya başlandı.

Son olarak Neymar'ın 23 yaşındaki model Caroline Caputo ile yakınlaştığı duyurulmuştu. Ancak daha yeni bir haberde Brezilyalı futbolcunun Amerikalı pop sanatçısı Demi Lovato ile flört ederken görüldüğü söylendi.

Her şey Instagram ile başladı. Neymar, Demi Lovato'nun yeni şarkısını dinlerken çektiği bir videoyu paylaştı. Barcelona'nın yıldız oyuncusu ayrıca Demi Lovato'nun paylaştığı bir Instagram fotoğrafını da beğendi.

Cumartesi gecesi Amerika'da Barcelona, rakibi Juventus'u 2-1 yenerek kupayı kazandı. Neymar maç sırasında performansı ile göz doldurmayı başardı.

Demi Lovato da maçı izlerken sosyal medya hesabında yeni güncellemeler paylaştı. Ayrıca maçın sonunda Neymar, Amerikalı şarkıcı ile yürürken görüntülendi.