Nihat Doğan ihraç edildi

Galatasaray'da, tacizi kadının giyimine bağlayan Nihat Doğan kulüp üyeliğinden oy çokluğuyla ihraç edildi

28 Mart 2015, Cumartesi 20:02
A A

Galatasaray'ın olağan mali genel kurulunda, Adnan Öztürk'ün, Nihat Doğan'ın kulüp üyeliğinden ihracı için yaptığı başvuru oylandı ve oy çokluğuyla kabul edildi. Doğan'ın ihracına sadece 2 üyenin karşı çıktığı belirtildi.

Doğan, Özgecan Aslan'ın Tarsus'ta evine gitmek için bindiği minibüste öldürülmesinden ve yakılmasından sonra, "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın" şeklinde tweet atmış ve daha sonra bu paylaşımını silmişti.

Nihat Doğan, daha sonra, bahsi geçen sözleri, Mersin'de öldürüldükten sonra yakılan 19 yaşındaki Özgecan Aslan için sarf etmediğini savundu.

NİHAT DOĞAN KARARA İSYAN ETTİ

İhraç kararı sonrası sosyal medyadan zehir zemberek açıklamalar yapan Nihat Doğan, "Hafta içi ilk işim bu haksız ihraç için yargıya başvurmak olacaktır. Fikrini ve vicdanını faşist, ırkçı zihniyete köle etmiş seçkinlerin, elitlerin, beyaz Türk'lerin vesayeti ve oyuncağı olan Galatasaray, halkın takımı olmadıkça bu maddi krizden kurtulması asla mümkün değildir. " ifadelerini kullandı.

İŞTE NİHAT DOĞAN'IN O AÇIKLAMALARI:

- Fikri hür ! Vicdanı hür ! GS delegasyonu Laikliğe yaptığım eleştiriden dolayı 150 kişi toplanıp beni üyelikten ihraç etmiş. ihraç edilmemem yönünde oy kullanan tüm onurlu demokrat abilerime de sonsuz tşklerimi sunarım. hafta içi ilk işim bu haksız ihrac için yargıya başvurmak olacaktır. Fikri ve vicdanını Faşist Irkçı zihniyete köle etmiş seçkinlerin,elitlerin beyaz Türk'lerin vesayeti ve oyuncağı olan GS halkın Takım'ı olmadıkça bu maddi krizden kurtulması asla mümkün değildir. GS ın elitleri ellerinde viski ağızlarında puro localarında GS ı izleyedursun biz yine yaz kış kar çamur demeden 4. Yıldız için Aşkımız GS ın Peşinde koşmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

 - Hafta içi ilk işim bu haksız ihraç için yargıya başvurmak olacaktır. Fikrini ve vicdanını faşist, ırkçı zihniyete köle etmiş seçkinlerin, elitlerin, beyaz Türk'lerin vesayeti ve oyuncağı olan Galatasaray, halkın takımı olmadıkça bu maddi krizden kurtulması asla mümkün değildir.

- Galatasaray'ın elitleri ellerinde viski, ağızlarında puro, localarında Galatasaray'ı izleyedursun, biz yine yaz kış kar çamur demeden 4. yıldız için aşkımız Galatasaray'ın peşinde koşmaya devam edeceğiz.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;