Nikah yaptı, buzlar eridi

Geçen ay evlenen Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan, Bodrum'da tatil yapıyor. Çifte Roman'ın kızlarıyla Kaplakarslan'ın babası da eşlik ediyor

13 Ağustos 2014, Çarşamba 11:22
A A

UĞUR KOTAN/POSTA Rafet El Roman (45) kızları Su (15) ile Şevval'in (13) annesi Tuğba Altıntop'tan 2003'te boşandı. 2012'de Atilla Kaplakarslan'ın kızı Ceren (22) ile nişanlandı. Atilla Kaplakarslan ile Rafet'in kızları ilişkiye karşı çıktı.

Damadı için çok ağır sözler söyleyen Atilla Kaplakarslan “Yaşadığım sürece bu evlilik olmaz” dedi. Rafet de 100 bin liralık dava açtı. Ceren Kaplakarslan ile Rafet El Roman 16 Temmuz'da evlendi. Dargınlık bitti, dava düştü. Şimdi tüm aile Bodrum'da tatilde.

Şimdi uyum içindeler Rafet El Roman tatilde eşi Ceren ve kızları arasındaki uyumu keyifle seyretti. Kayınpederi Atilla Kaplakarslan ile sohbet edip kahkahalar attı.

Azur Beach'te denize girip tatil yapan aile üyeleri sanki hiç kavga etmemiş gibiydi. Rafet “Kayınpederiniz Atilla Bey ile aranız düzelmiş görünüyor” sözlerine “Hiç kötü olmadık ki” cevabını verdi.