Nişanlısı terk etti, balkondan atladı

29 yaşında bir kadın, nişanlısı tarafından terk edildiğini duyunca kendisini üçüncü kattan aşağı attı

01 Aralık 2009, Salı 15:41
A A

Beşiktaş Türkali Mahallesi'nde oturan 29 yaşında genç bir kadının, nişanlısı tarafından terk edildiğini duyunca kendisini üçüncü kattan aşağı attığı iddia edildi. Alt dairenin çamaşır demirlerine çarptıktan sonra yere çakılan genç kadın, olay yerine yaklaşık 40 dakika sonra gelen ambulans tarafından hastaneye kaldırıldı. Olayı duyup gelen anne ise babaya 'niye sahip çıkmadın' diye tepki göstererek sinir krizleri geçirdi.

BİR SÜRE SALLANDI

Beşiktaş Türkali Mahallesi Uzuncu Ova Sokak'ta bulunan Üçel Apartmanı'nın üçüncü katında oturan Yeliz Köksal(29), isimli genç kadın, iddialara göre saat 13:30 sıralarında nişanlısıyla telefon görüşmesi yaptıktan sonra balkona giderek demir korkuluklar üzerine çıkıp bekledi. Komşular tarafından atlamaması konusunda uyarılan genç kadın, bir süre sallandıktan sonra kendini aşağı bıraktı. 

ANNESİ, BABAYI YUMRUKLADI
Önce alt dairenin çamaşır demirine takılan Yeliz Köksal, daha sonra yere çakıldı. Boynu ve ayakları kırılan genç kadın, yaklaşık 40 dakika boyunca ambulansın gelmesi için yerde bekletildi. Olayı duyup eve giden baba Mustafa Köksal, kızının başucunda bekleyerek göz yaşları dökerken anne Medine Köksal ise haberi duyar duymaz olay yerine geldi. Kızını yerde hareketsiz gören anne Köksal, sinir krizleri geçirdi. 

Baba Mustafa Köksal'ın göğsünü yumruklayarak 'neden sahip çıkmadın' diye tepki gösterdi. Daha sonra olay yerine gelen ambulans tarafından Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan genç kadının hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Olayı gören komşular ise Yeliz Köksal'ın atlama nedenini bilmediklerini ancak balkona çıkarak bir süre demir korkuluklar üzerinde bekledikten sonra aşağıya atladığını belirttiler.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;