Nişantaşı'nda gece turu

İşte Nişantaşı turlarında objektiflere takılan ünlüler...

Nişantaşı'nda gece turu

NASIL YANİ SEDA?

Şarkıcı Seda Üren, Nişantaşı’ndaki Longtable’a önceki akşam bir beyefendi ile geldi. Seda Üren fotoğrafını çeken muhabirlere “Niye çekiyorsunuz? Ben o adamı tanımam etmem” dedi. Ama lokal çıkışı aynı arabaya bindiler. Seda Üren ya arabaları karıştırdı ya da beyefendi ile içeride tanıştı!

HIZ KESMİYOR

Fransız futbolcu Pascal Nouma, 2000’de Beşiktaş’a transfer olmuştu. Nouma, 20 Nisan 2003’teki Fenerbahçe maçından sonra elini şortunun içine sokup Fener tribününe selam göndermiş, bu hareketi yüzünden de sözleşmesi feshedilmişti. 1 ay önce ‘Acun Ilıcalı ile Devler Ligi’ne katılmak için Türkiye’ye gelen Nouma her akşam İstanbul gecelerinde farklı bir güzelle görülüyor. Nouma önceki gece de Nişantaşı’ndaki Longtable’da geç saatlere kadar sarışın bir güzelle eğlendi.

ALİŞAN'A NİYET RÜZGAR'A KISMET

Şarkıcı Demet Akalın en yakın arkadaşı Ankaralı Gülşah Güler’i yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin ile tanıştırdı. Rüzgar Çetin, Gülşah Güler’e kırmızı bir gül aldı. Demet Akalın daha önce de Gülşah Güler’i Alişan ile tanıştırmak istemiş, ama başaramamıştı!