Note 4 sürpriz yapabilir!

Samsung, Galaxy S6 ile yapmasını beklediğimiz "devrimi" Galaxy Note 4 ile erken yapabilir!

19 Ağustos 2014, Salı 14:15
A A

Yeni raporlar, Samsung'un bir sonraki phablet'i Galaxy Note 4'ün yeni bir metal tasarım dilini kabul edeceğini söylüyor.

Sina'dan gelen raporlara göre Samsung, Galaxy Note 4'te yeni tanıtılan Galaxy Alpha'nın metal tasarımından öğelere yer verecek; hatta tamamen metal bir Note 4 ile karşılaşmamız mümkün. Daha önceki söylenti Note 4'te metal çerçeve ve plastik kasa olacağı yönündeydi; tam metal bir kasa içinse Galaxy S6'yı beklememiz gerekecekti.

Bu son söylenti gerçek olursa Samsung, Galaxy Alpha'yı bir "metale geçiş" telefonu gibi kullanmış olacak ve amiral gemilerinde inatla vazgeçmediği plastikten tamamen vazgeçmiş olacak. Geçen hafta sızan bilgiler ise Note 4'ün donanım açısından tam bir canavar olacağını göstermişti. Sızıntıya göre 5.7 inç'lik Quad HD ekranla gelecek olan telefon, 4GB RAM sunacak ve 64GB'lık geniş bir depolama alanına sahip olacaktı.

Samsung'un tamamen metal kasalı bir Galaxy S6 hazırladığı da, söylentiler arasında. Firmanın Galaxy Alpha'yı tanıtmaktaki amacı, belki de metal tasarıma geçiş aşamasını başlatmaktı. İyi olan ise, Galaxy Note 4 için sadece 2 hafta daha bekleyecek olmamız. Samsung'un IFA 2014'te 3 Eylül'de yapacağı tanıtımı sizlerle yerinden paylaşıyor olacağız.

Resimlerle: Galaxy Note 3, Galaxy Gear ve fazlası...

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;