Numan Kurtulmuş korkuttu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş anjiyo oldu

27 Kasım 2013, Çarşamba 22:16
A A

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Son günlerdeki bedelli askerlikle ilgili açıklamalarıyla gündeme damgasını vuran Kurtulmuş’un tansiyonunun düşmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, Kurtulmuş, dün akşam saatlerinde Ak Parti Genel Merkezi’ndeki çalışma ofisinde aniden rahatsızlandı. Hemen Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Kurtulmuş’un tansiyon sorunu yaşadığı belirlendi.

Kardiyoloji servisinde kontrolden geçirilip check-up yapılan Kurtulmuş’un durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yakın çevresi de “önemli bir şeyi yok, tansiyon sorunu nedeniyle hastaneye geldi, gerekli kontrollerden geçirildi, sağlık durumu gayet iyi, sadece şu anda dinlendiriliyor” dediler.

Sosyal medyada ise Kurtulmuş’un kalp krizi geçirdiği iddiaları ortaya atıldı. Kurtulmuş ise bu iddialara hasta yatağından cevap verdi. Kurtulmuş, Twitter hesabı üzerinden sağlık durumuna ilişkin, “Su kaybına bağlı hipotansiyon nedeniyle bir kontrol için hastaneye geldim. Gelmişken bir de check-up yaptırmak istedim. Sağlık durumum gayet iyi” açıklamasını yaptı."HÜRRİYET

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;