Nusret Gökçe, külliyeden sonra şimdi de okul yaptırıyor köyüne

Tuzlama hareketiyle fenomen olan sosyete kasabı Nusret Gökçe, doğum yeri olan Erzurum'un Şenkaya ilçesine bağlı Paşalı köyüne külliyeden sonra şimdi de okul yaptırıyor

16 Nisan 2018, Pazartesi 10:16
Nusret Gökçe, külliyeden sonra şimdi de okul yaptırıyor köyüne
Tuzlama hareketiyle fenomen olan ve son olarak efsane futbolcu Maradona ile bir araya gelen, Nusret nereden geldiğini unutmuyor.

Geçen aylarda, doğum yeri olan Erzurum'un Şenkaya ilçesine bağlı Paşalı Köyü'nde külliye yaptıran Nusret, kolları yeniden sıvadı.Nusret'in memleketi Erzurum'a yaptırdığı külliye tamamlanmak üzereNusret'in memleketi Erzurum'a yaptırdığı külliye tamamlanmak üzere

YAPTIRACAĞI OKULA BABASININ ADINI VERECEK

Maddi imkansızlıklardan dolayı ortaokulda eğitim hayatını bırakmak zorunda kaldığını söyleyen Nusret'in, okul yaptırmak için memleketinden arsa baktığı konuşuluyor.

Nusret'in, okula anne ve babasının adını vereceği ifade ediliyor.

ORTAOKULU TERK ETMEK ZORUNDA KALMIŞTI

Nusret okulu bırakmasıyla ilgili şunları söylemişti:

"Maden işçisinin 5 çocuğundan biriyim... Daha 2 yaşındayken Erzurum'dan Darıca'ya taşındık ailece. İşi sebebiyle ancak 4-5 haftada bir gün görebildim babamı. Sadece en küçük kardeşim lise mezunu, onun dışında hiçbirimiz okuyamadık maddi sebeplerden dolayı. Ortaokulu altınca sınıfta terk etmek zorunda kaldım."

İşte Nusret'in evi (Ünlülerin evleri)İşte Nusret'in evi (Ünlülerin evleri)Kaynak: Habertürk