'O bacaklar Hadise'nin değil'

'O bacaklar Hadise'nin değil'

06 Kasım 2009, Cuma 14:22
A A

Bir çorap firmasının reklamında oynayan Hadise’nin uzak plan çekimlerde kendi bacaklarının, yakın planlarda ise İngiltere’de yaşayan İngiliz Shelina Gallacher’in bacaklarının kullanıldığı öne sürüldü.

Reklam çekimleri için koreograf asistanı olarak Türkiye’ye gelen Shelina Gallacher, Hadise’nin giydiği çorapların aynısıyla kamera karşısına geçerek “bacak dublörü” oldu. Shelina’nın bacak bileğinde bulunan dövme de makyajla özenle kapatıldı.

Bu reklamda rol alan ve ismi bizde saklı bir dansçının iddiaları şöyle: “Hadise masada düz yürüyüş yaptığı sahnede bacaklarını ayırarak yürüyor. Bacakların yakın plan yayınlandığı görüntülerde Shelina catwalk yürüyor. Yani yürüyüş yakın ve uzak planda değişiyor. Dikkatle izlendiğinde bu fark ediliyor. Hadise cephesi bunu kabul etmeyecektir ama ben o reklamda rol alan bir dansçı olarak bu duruma şahidim.”

Şarkıcı Nil Karaibrahimgil de bir çorap reklamında oynamış, onunla ilgili de böyle bir iddia ortaya atılmıştı. Karaibrahimgil aylar sonra bunu itiraf etmişti.

VATAN

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;