'Oğlumu evlatlıktan reddedeceğim"

Karısı ile oğlunun ilişkisi olduğunu söyleyen İrfan A. "Benim böyle bir oğlum yok" dedi

04 Eylül 2009, Cuma 16:45
A A

Antalya'da ikinci eşinin, ilk eşinden olan oğluyla ilişkiye girdiğini ileri sürerek savcılığa başvuran 44 yaşındaki İrfan A., “Oğlumu evlatlıktan reddetmeyi düşünüyorum. Benim böyle bir oğlum yok” dedi.
Antalya'da boşanma davası açtığı eşi 30 yaşındaki M.A.'nın, ilk eşinden olan oğlu 23 yaşındaki M.E.A.’yı ayarttığını ve 9 yıldır aşk yaşadıklarını iddia eden İrfan A, ikinci eşi M.A.'dan olan oğlu B.A. ile dinlenmek için Fethiye’ye geldi. Fethiye’de gazetecilere konuşan İrfan A., eşi ve oğlunun ilişkiye girmesinden dolayı yıkıldığını anlattı. İrfan A., duygularını şöyle aktardı:

“Eşimin ve çocuğumun bu şekilde ilişkiye girmiş olmasından dolayı yıkıldım. Eşimin neden böyle bir şeye başvurduğunu bilemiyorum. Sadece çocuğumun bu şekilde olmasından dolayı mağdurum. İlişkinin kaç yıldır olduğunu bilmiyorum. Eşimden de şikayetçiyim. Yatak odasında bulduğum bir iç çamaşırı üzerine şüpheye düşmüştüm. Zaman zaman oğlumla yapmış olduğumuz konuşmalar sonucunda da şüphelerimin doğru olduğunu anladım. ‘Oğlum bir derdin varsa bana söyle, babana söyle’ dedim söylemedi ama ben eşimle ilgili bir terslik olduğunu anladım. İkinci eşim, benden sürekli ayrılmak istediğini söylüyordu, daha sonra anladım ki benden ayrılma nedeni oğlumla olan ilişkisi yüzündenmiş. Benim evden ayrılmamdan sonra ikisinin birlikte ev tutup, birlikte yaşamaya başladıklarını öğrendim."

EVLATLIKTAN REDDETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

Oğlu ve eşinin kendisinden kaçtığını söyleyen İrfan A., “Oğlum benimle görüşmekten kaçıyor, görüşmek istemiyor. Oğlum çoğu kişiye ‘Babamın karısı, dişiliğini kullanıp beni kandırdı’ gibi sözler söylemiş. Oğlum ikinci eşimi sevdiğini söylüyor, eşim de ‘Yaptım ama kesinlikle pişman değilim’ demiş. Eşim ve oğlum da benden kaçıyor. Oğlumu evlatlıktan reddetmeyi düşünüyorum. Benim böyle bir oğlum yok” diye konuştu.

Sezer ŞAHİNDAŞ/FETHİYE (Muğla), (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;