Oğlunu görmek isteyen baba bıçakla kreşi bastı!

Antalya'da kısa süre önce cezaevinden çıkan ve ayrıldığı eşi tarafından oğlunu göremeyen adam, bıçakla gittiği kreşte çalışanlara saldırdı

Oğlunu görmek isteyen baba bıçakla kreşi bastı!
Antalya Kepez'deki özel bir kreşte bugün saat 08.50 sıralarında meydana gelen olayda, çeşitli suçlardan 3 sabıka kaydı bulunan ve bir süre önce cezaevinden çıkan Emrah Özen, boşandığı eşi Berivan Buluş'un, oğlunu kendisine göstermediğini iddia etti.

Emrah Özen, oğlunu görmek için bu Sabah saatlerinde kaldığı kreşe gitti. Emrah Özen, görevlilere oğlunu görmek istediğini söyledi. Görevliler ise Emrah Özen'i alkollü olduğu gerekçesiyle içeri almadı.
 

​BIÇAK ÇEKİP İÇERİ GİRDİ


Bunun üzerine Emrah Özen, yanındaki ekmek bıçağıyla görevlileri tehdit ederek kreşi bastı. Binada yanında çocukları bulunan velileri ve görevlilere bağırıp tehditler savuran adam, daha sonra kreş sahibi F.D.'nin odasına yöneldi. Durumu fark eden F.D., kapıyı kapatıp engel olmak istedi. Ancak Emrah Özen, kapıyı tekmeleyip odaya girdi. Kendisine bıçakla saldıran Emrah Özen'i düşürerek odadan dışarıya kaçtı. Emrah Özen, elindeki bıçakla F.D.'yi kovalamaya başlarken koridordaki veliler ve görevliler, yanlarındaki çocuklarla üst katlara kaçarak sınıflara sığındı.


 

OĞLUNU ALIP KAÇTI


Yaşanan arbede sırasında kreşte bulunan Emrah Özen'in eski eşi ise oğlu M.A.Ö.'yü alarak olay yerinden uzaklaştı. Berivan Buluş'un haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede gelen Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kreşin çevresinde güvenlik önlemi alarak Emrah Özen'e bıçağı bırakıp teslim olması çağrısında bulundu. Uyarılara rağmen teslim olmayan adam, bıçakla sağa sola saldırmaya devam etti. Bunun üzerine polise ekipleri Emrah Özen'in yakalamak için kreşe baskın yaptı.


GÖZALTINA ALINDI


Kreşin zemin katındaki bir odaya giren Emrah Özen'i biber gazı sıkarak etkisiz hale getiren ekipler, gözaltına aldı.