Oğlunun sözlüsüne...

Kayseri'de oğlu ile sözlediği 14 yaşındaki Ş.D.'ye cinsel istismarda bulundu: "Benimle bir süre konuştuktan sonra otomobilin içerisinde taciz etti"

22 Kasım 2012, Perşembe 14:12
A A

Kayseri 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki ilk duruşmaya tutuklu olarak getirilen Suat U. hakkındaki suçlamaları kabul etmedi. Suat U., "Ş.D. bir süre önce oğlumla evlenmek için sözlenmişti.

Ş.D. ailesinin baskısıyla oğlumdan ayrılmak istiyordu. Kendisini ikna edip konuşmak için Hisarcık Mahallesi’ne götürdüm. Ş.D.’ye asla cinsel istismarda bulunmadım" dedi.

'DAVACIYIM, CEZALANDIRIN'

Şikayetçi Ş.D. ise, ifadesinde konuşmak için otomobiline bindiği Suat U.’nun kendisini Hisarcık Mahallesi’nde boş bir araziye götürerek cinsel istismarda bulunduğunu söyledi. Ş.D., "Suat U., benimle bir süre konuştuktan sonra otomobilin içerisinde bana cinsel istismarda bulundu. Davacıyım, cezalandırılmasını istiyorum" dedi.

Mahkeme heyeti, bazı tanıkların dinlenmesi ve güvenlik kamerası görüntü kayıtlarının incelenmesi için davayı ertelendi. Duruşmadan sonra cinsel istismara uğradığını iddia eden Ş.D. ve yakınlarıyla sanık Suat U.’nun yakınları arasında adliye önünde tartışma çıktı. Polis tarafları uyarıp tartışmanın büyümesini önledi.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;