Okan'dan ağır salvolar!

Bayülgen, özellikle Yılmaz'ı alaycı bir üslupla eleştirdi...

Okan'dan ağır salvolar!

Televizyon dünyasının usta ismi Okan Bayülgen, ‘Köşekapmaca’ adlı internet sitesine verdiği röportajda Cem Yılmaz’ı ve popçu Tarkan’ı ağır bir dille eleştirdi. Cem Yılmaz’ı sosyal ve siyasi konulara değinmeyip yüksek bilet fiyatlarıyla gösteri yapmasından dolayı eleştiren Bayülgen, “Etnik kökenle ilgili espri yapamazsın öldürürler, askerlerle yapamazsın ne olacağın belli değil, dincilerle ilgili şaka yapamazsın. E ne yapacaksın? İlkokulda derste ne olmuş? Hayatımı anlatayım ben. Annem babam o kadar komik insanlar ki, bizim mahallede bir çocuk var falan filan gibi havaya suya şaka yapmak durumundasın. Bütün bunlardan soyutlandırılmış, sterillendirilmiş ve güçlüye yakın, bir kedi gibi güçlüye sürtünerek mırıldayan bir yandan da işini çözen mizah görüyoruz” diye konuştu.

‘YAVŞAK KOMİK OLMAM’

Kendisini hiçbir zaman komik bulmadığını belirten Bayülgen, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ben öyle biri değilim. Hiçbir zaman komik olmadım. Kabiliyetim yok. Komik olmaya çalışmak yanlışına da düşmedim. Yavşak ve tehlikesiz bir komik olmaktansa tehlikeli bir komik olmayı tercih ederim. Neden kız arkadaş bulmak için. Kadınlar tehlikeyi seviyorlar.

Adamın çok güvenilir ama tehlikeli olmasını isterler, nerede yatakta. Seks açısından hâlâ çocuk ruhluyum. Söyleşi daha da sürerse konuyu tamamen sekse getireceğim”. Bayülgen, Yılmaz’ın ardından Tarkan’ı hedef aldı. Yaşlandığını dile getiren şovmen, “48 yaşındayım. Artık genç taklidi yapmayacağım. Yaş olarak daha çirkinim. Demek ki cinsel olarak arzulanma derdine düşemem. Yaşlı bir adamın Tarkan gibi poz verdiğini düşünsene. Bence Tarkan da artık öyle poz vermemeli yaşlandı” dedi.


HT MAGAZİN / ZAFER AKBAŞ