Öldüren benzerlik

İngiltere'de 17 yaşındaki genç kız internette tanıştığı Peter Chapman tarafından öldürülmüştü. Genç kızın, katilin eski nişanlısına benzediği için öldürüldüğü ortaya çıktı

Öldüren benzerlik

GÜN FLÖRT ETMİŞLER

İngiltere’de Ashleigh Hall (17), “Arkadaşıma gidiyorum” diye evden çıktıktan sonra kaybolmuştu. Genç kızın geçen pazar cesedi bulunmuştu. Ashleigh Hall’un katilinin internetteki sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta tanıştığı ve sadece 2 gün flört ettiği Peter Chapman (32) olduğu belirlenmişti. Katilin belirlenmesi korkunç bir gerçeği ortaya çıkardı. Ashleigh, kendisini hunharca öldüren Peter Chapman’ın eski nişanlısı Dyanne Littler’e (25) tıpa tıp benziyordu.

‘FACEBOOK’TA TANIŞMIŞTIK’

Eski nişanlı Dyanne, Ashleigh’in kendisine benzediği için öldürüldüğünü belirterek “Ben de Peter’la Facebook’ta tanışmıştım. Hamile kaldım. Fakat sonradan Peter’ın çocuklara cinsel saldırı suçundan sabıkalı olduğunu öğrendim. Bir çocuğum var. Onu korumak için Peter’dan ayrıldım. Stres nedeniyle ondan olan çocuğumu da düşürdüm. Öldürülen kızın fotoğrafını görünce kanım dondu. Sanırım Peter ayrılmamızın acısını o kızdan çıkardı” dedi.