Ölümden son anda kurtuldu

Sakarya'nın Arifiye ilçesindeki kargo dağıtım merkezi önünde bekleyen İlker Çağlar Çelik (30) freni boşalan TIR'ın üzerine geldiğini görünce son anda kaçarak ezilmekten kurtuldu

06 Şubat 2015, Cuma 16:36
A A

Arifiye İlçesinde meydana gelen kazada, İlker Çağlar Çelik sabah saatlerinde kargo merkezinin yanında bulunan işyerinin açılmasını beklerken, ilçedeki PTT Dağıtım Müdürlüğü’ne kargo getiren TIR, girişe metreler kala freni boşalınca, yolda bulunan 3 kişiye çarpmak üzereyken direksiyonu aniden kırarak kargo binasına doğru gelmeye başladı.

Bu sırada Çelik, postanın TIR’ını gördü. TIR’ın üzerine doğru geldiğini görünce koşmaya başlayarak ezilmekten metreler kala kurtuldu. Ancak saniyeler sonra TIR, park halindeki bir kamyonete ardından duvara çarpınca, savrulan kamyonet de gence arkadan çarptı. Aldığı darbeyle yere yığılan İlker Çağlar Çelik ve TIR şoförü olay yerine gelen 112 ekiplerince Sakarya Eğitim ve Araştrma Hastanesi’ne kaldılarak tedavi altına alındı.

Ezilmekten bir kaç metreyle kurtulan İlker Çağlar Çelik, o anları anlatırken,"Ben TIR’ın geldiğini gördüm, kaçmaya başladım. Sağa sola çarparak gelmeye başladı. Ben kaçarken bana vurdu. Fırlattı beni ileriye. Ambulans geldi bizi hastaneye kaldırdı" dedi.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;