Ömer Erdoğan umutlu konuştu

Bursaspor'un kaptanı Ömer Erdoğan, Gençlerbirliği yenilgisi sonrası lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendireceklerini söyledi

12 Kasım 2009, Perşembe 12:21
A A

Ömer Erdoğan, deplasmanda oynayacakları Gaziantepspor maçından galip gelerek, Gençlerbirliği mağlubiyetini telafi etmek istediklerini söyledi.

Geçtiğimiz cuma günü kendi saha ve seyircileri önünde oynadıkları Gençlerbirliği karşılaşmasında alınan mağlubiyetle hayal kırıklığı yaşadıklarını ifade eden Ömer Erdoğan, "Antalya'daki beraberlik olabilecek bir şeydi, ama kendi evimizde mağlubiyet almamız bize yara verdi. Artık maçı fazla düşünmemize gerek yok. Önümüzdeki maçlara hazırlanmamız gerekiyor. Mağlubiyeti telafi etmek istiyoruz" dedi.

'SERCAN BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ'


Sakatlığı sebebiyle takımdan uzak kalan Sercan Yıldırım'ın zaman zaman eksikliğini hissettiklerini belirten Ömer Erdoğan, "Sercan bizim için çok önemli bir futbolcu. Tabii ki Sercan'ın bir an önce aramızda görmek istiyoruz. Sercan her zaman rakip için büyük tehlike ve bize büyük katkı" dedi.

'KİMSE PUAN HEDİYE ETMİYOR'

Ligin çetin geçtiğini belirten kaptan, "Kimse kimseye bu ligde üç puanı hediye etmiyor. Demek ki biz daha çok istemeliyiz. Daha çok mücadele etmeliyiz. Bu güne kadar çoğunlukla başardık. İlk yarıyı minimum kayıpla kapatmak istiyoruz" dedi.

EMRE KOŞAK-BURSA/DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;