Ömer Üründül Galatasaray'ın transferini açıkladı!

Ünlü spor yorumcusu Ömer Üründül Galatasaray'ın transfer çalışmaları ile ilgili açıklamalara yaptı.

04 Temmuz 2017, Salı 10:31
A A
Galatasaray'da kanat bölgesine ilk alternatifin Konoplyanka ikincisinin ise Fenerbahçe'nin de geçmişte istediği Sofiane Feghouli olduğunu belirten Üründül şunları söyledi: 

Galatasaray'ın bundan sonra bir ön libero, en az bir bek -iki de olur- ve mutlaka da bir kanat forvetine ihtiyacı var. Bu arada ben yönetim ve teknik direktörün yerinde olsam Donk'u da kazanmaya çalışırım. Kanat forveti için ilk planda konuşulan Konoplyanka var. Bir de duyum aldım; Konoplyanka olmazsa ikinci alternatif Sofiane Feghouli... Konoplyanka çok kaliteli bir kanat forveti. Etkili driplingleri var ve çok kolay adam eksiltiyor. Ancak bireysel bir futbolcu. Feghouli ise daha takım oyuncusu. Yetenek olarak Konoplyanka kadar yetenekli değil ama daha disiplinli ve takım oyuncusu...
 

SNEIJDER İLE DOSTANE AYRILIK ARTIK KAPIDA


Wesley Sneijder, çok kariyerli yıldız bir futbolcu. Galatasaray'a 4 sene çok önemli hizmetler verdi. Yönetim böyle bir oyuncunun değerini bilmekte ve mutlaka saygı duymaktadır. Sneijder, İgor Tudor'un kendisine de bakış açısını biliyor. Yeni yapılanma içinde bulunmayacağını bana göre anlamıştır. Kısa sürede dostane bir ayrılık olacağı görüşündeyim.

(Sabah)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;