Önbilgin yeni sevgilisiyle Bebek'te!

a
a
Cumartesi, 12 Haziran 2010 - 15:02


Önbilgin yeni sevgilisiyle Bebek'te!

Kızı Ayşe’nin annesi Deniz Akkaya’ya restoranda tokat attığı iddia edilen Efe Önbilgin önceki akşam Bebek Otel’den bir kadınla çıkarken görüldü. Fotoğrafları çekilirken Önbilgin hiç oralı olmazken kız arkadaşı yüzünü kapattı.

DENiZ AKKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Deniz Akkaya-Efe Önbilgin cephesinde hergün yeni bir bomba patlıyor. 5 aylık kızları Ayşe’nin doğumundan sonra ilişkilerini bir dargın bir barışık sürdüren Akkaya ile Önbilgin, iki hafta önce Asmalı mescit’te el ele mutluluk pozu verdi.

Ardından geçen hafta Efe Önbilgin’in başbaşa yemek yedikleri bir restoranda evlilik konusu açılınca sinirlenip Deniz Akkaya’yı tokatladığı haberleri gündeme bomba gibi düştü.

Haberin devamı sonraki sayfada...

Habertürk'ün haberine göre haftasonu Bodrum’da tek başına tatil yapan Efe Önbilgin, önceki akşam İstanbul’da Bebek Otel’de bir kadınla görüldü. Önce kız arkadaşını otelden dışarı gönderen Önbilgin, daha sonra kendisi çıktı. Şoförün kullandığı otomobilin arka koltuğuna oturan Efe Bey, fotoğrafları çekilirken hiç oralı olmayıp cep telefonuyla ilgilendi. Kız arkadaşı ise yüzünü kapattı. İkilinin otelin barından mı yoksa otelden mi çıktığı ise soru işareti olarak kaldı. 

Akkaya ve Önbilgin arasında neler yaşanmıştı?

'KAMBOÇYA'YA KAÇACAĞIM'

AYŞE SAVAŞINA RAKI-BALIK MOLASI

ÇOCUKTAN ÖNCE ANNEYİ KABULLENDİ!

BEBEK'TE KÖŞE KAPMACA OYNADILAR!

'KIZINA NÜFUS CÜZDANI BİLE ÇIKARMADI'

2