Önce ızgara lüfer sonra kabak tatlısı

Bruce Willis ve eşi Emma Heming Rumelihisarı'ndaki İskele Restaurant'ta balık keyfi yaptı

29 Ekim 2009, Perşembe 05:00
A A

Hollywood yıldızı Bruce Willis kendinden 24 yaş küçük eşi manken Emma Heming ile ‘Fashionable İstanbul by Avea’ moda etkinliği için pazar günü İstanbul’a gelmişti. Bruce Willis ile eşi pazartesi de Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Var mısın Yok musun’ yarışmasına katılmıştı.

Çift salı akşamı ise Rumelihisarı’ndaki İskele Restaurant’ta balık keyfi yaptı. Boğaz manzarasına hayran kalan çift ana yemek için ızgara lüfer, meze olarak da lakerda, patlıcan ezme, levrek marin siparişi verdi. Bruce Willis ile Emma Heming’in içki tercihleri önce şarap daha sonra da votka oldu. Çift finali kabak tatlısı ve ekmek kadayıfı ile yaptı.

 TV'DEN GÖRDÜ

Didem Erol 2 yıl önce verdiği bir röportajda “Yakında Bruce Willis ile aynı filmde oynayacağım” demişti. Ama Didem Erol, İstanbul’a gelip 3 gece kalan Bruce Willis’ten randevu koparmayı başaramadı. Didem Erol, Bruce Willis’in Amerika’ya dönmesi üzerine rotayı İstanbul’da bulunan İtalyan asıllı Amerikalı yönetmen Francis Ford Coppola’ya çevirdi. Didem, Coppola ile tanışmak için can atıyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;