One Love Festival 10 yaşında

10. yaşını kutlayan Efes Pilsen One Love Festival, 2-3 Temmuz'da Santralistanbul'da

One Love Festival 10 yaşında

Bu yıl 10. yaşını kutlayan Efes Pilsen One Love Festival, 2 gün boyunca Santralistanbul'da eğlence ve müziğin adresi olacak.

Festivalciler 2 Temmuz Cumartesi günü ana sahnede Büyük Ev Ablukada, 123, Radyo Babylon Soundsystem ile festivale hızlı bir giriş yapacaklar. Aynı gün ana sahnede Manic Street Preachers, Happy Mondays ve Nneka rüzgarı esecek

“Dolu Dolu Müzik Sahnesi”nde de Sapan, Kırık Çizgi, Seni Görmem İmkansız, Kısmet Şov, Yora, Kitschcraft ve Model festivalcileri coşturacak.

Işıklar sönünce, konserler bitince festivalciler onları bekleyen partilerde müziğe ve dansa devam edecek. Cumartesi günü Parti Arena’da artık bir efsane haline gelen Mabbas ve Murat Beşer’in “Oldies But Goldies” partisi gerçekleşecek.

PAZAR GÜNÜ EĞLENCEYE DEVAM

3 Temmuz Pazar günü Efes Pilsen One Love Festival ana sahnesi Suede, Editors, Cake, Neşeli Milis, Sade ve Radyo Babylon Soundsystem’i ağırlayacak.

Festivalciler ayrıca “Dolu Dolu Müzik Sahnesi”nde Social Inclusion Band, Toz ve Toz, Eva, Ece Dorsay, Gözyaşı Çetesi, Ricochet, Farfara ve Onor Bumbum izleme fırsatı bulacak.

Pazar günü de eğlence parti çadırında devam edecek.

DJ ikilisi Novak’ın 3D Disco Partisi’nde festivalciler keyifli dakikalar geçirecek. 3D Disco’da Partisi’nde katılımcılara 3 boyutlu bir klüp ortamı yaratılacak.

Şimdiye kadar Glastonbury’den Ministry of Sound’a kadar birçok yerde performans gösteren Novak; farklı video artçalışmaları ve bu görüntülere eşlik eden müzikleriyle katılımcılara farklı bir festival deneyimi sunacak.

Gün boyunca arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirmek isteyen festival katılımcılarını müzik dolu saatlerin yanı sıra çeşitli sürprizler, ödüller ve yarışmalarla dolu iki eğlenceli gün bekliyor.