Ortalığı karıştıran iddiaya yalanlama

Galatasaray'da Çek forvet Milan Baros'un sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiği haberleri gündeme bomba gibi düştü

Ortalığı karıştıran iddiaya yalanlama

Birçok haber kanalında son dakika olarak geçen "Milan Baros'un sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildi" haberleri camiada şok etkisi yarattı.

Konu ile ilgili konuşan Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Abdurrahim Albayrak, "Böyle bir şey yok, haber yalan, Milan Baros bizimle" açıklamasında bulundu.

Çek yıldızın 2013 yılına kadar Galatasaray ile sözleşmesi bulunuyor.

GALATASARAY KULÜBÜ'NDEN AÇIKLAMA

Galatasaray Kulübü, sarı-kırmızılı futbolcu Milan Baros'un sözleşmesinin feshedildiğine dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Çek futbolcunun sözleşmesinin feshedildiğine dair çeşitli medya organlarında haberlerin yer aldığı belirtilerek, “Bu tip haberlerin gerçeklikle en ufak bir ilişkisi yoktur. Milan Baros sözleşmeli oyuncumuz olarak kadromuzda yer almaktadır. Milan Baros'un 28 Ağustos 2008 tarihinde başlayan ve 31 Mayıs 2011 tarihinde sona erecek sözleşmesi, 25 Ağustos 2010 tarihinde yapılan yeni anlaşma ile 31 Mayıs 2013'e kadar uzatılmıştı. Spor kamuoyuna duyurulur” denildi. 

(HÜRRİYET)