Otobüste şoföre yumruk

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde otobüste yolcu olarak bulunan Yılmaz B., arka kapıyı kullanmasını isteyen şoför Cemal Kurtal'a yumruk attı

Otobüste şoföre yumruk

Olay, Ereğli- Gülüç arası yolcu taşımacılığı yapan otobüste meydana geldi. Otobüsün şoförü Cemal Kurtal, inmek isteyen Yılmaz B.’ye arka kapıyı kullanmasını istedi. Arka tarafın dolu olduğunu söyleyip ön kapıdan inmek isteyen Yılmaz B. ile Kurtal arasında tartışma çıktı.Kurtal, otobüs firmasını arayarak içerdeki güvenlik kamerasının kayıtta olmasını istedi. Bunun üzerine Yılmaz B., hareket halindeki otobüste Kurtal’ın yanına gelerek yumruk attı.

Yolcuların büyük panik yaşadığı olayda Kurtal, otobüsü durdurdu. Yılmaz B., yolcular tarafından otobüsten indirildi. Bir süre daha devam eden tartışmanın ardından Yılmaz B., otobüsün yanından uzaklaştı. Cemal Kurtal ise polis merkezine giderek şikayette bulundu. Polis, Yılmaz B.’nin bulunması için çalışma başlattı.

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Yolcu ile şoförün yaşadığı tartışma otobüsün güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde Yılmaz B.’nin hareket halindeki otobüsün şoförüyle tartıştıktan sonra attığı yumruk görülüyor.

 

 

Olay sonrası yolcuların korkarak otobüsten inerken, Yılmaz B., diğer kişiler tarafından otobüsten uzaklaştırılıyor.

DHA