Otomobilin çarptığı kızını yerde acı içinde görünce ağladı

Antalya’da bir otomobilin çarptığı kızı Ükü Yıldızlı’yı yerde acı içinde gören Erol Yıldızlı, gözyaşlarına hakim olamadı

29 Eylül 2016, Perşembe 10:12
A A
Muratpaşa ilçesi Altınova Kavşağı tali yol üzerinde karşıdan karşıya geçmeye çalışan Ülkü Yıldızlı’ya (23), Hakan Taylı'nın kullandığı otomobil çarptı.
Sağ bacağından yaralanan Yıldızlı için ambulans çağrıldı. Bilinci yerinde olan Yıldızlı, çevredekilerin yardımıyla durumu babasına bildirdi.

Kısa sürede gelen Erol Yıldızlı, acı içinde kıvranan kızını görünce gözyaşlarını tutamadı. Yıldızlı, sık sık kızının gözyaşlarını da sildi.Kızının spor ayakkabılarını çıkarıp başının altına yastık gibi koyan Erol Yıldızlı’yı, arkadaşları yatıştırmaya çalıştı. Sürücü Hakan Taylı’nın da üzgün olduğu kaza yerine gelen sağlık ekipleri, Ülkü Yıldızlı’yı özel bir hastaneye götürdü. Erol Yıldızlı da kızının ayakkabılarını yanına alarak hastaneye gitti.Trafik polislerine olayı anlatan sürücü Taylı, kızın hızla yolun karşısına geçmeye çalıştığını, bu sırada otomobilin sol tarafıyla çarptığını söyledi.

Süleyman EKİN / DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;