Oyuncu Eylül Öztürk Özkan ve arkadaşı Esma'nın videosu gündem yarattı!

Sosyal medyada hızla yayılan videoda oyuncu Eylül Öztürk Özkan, arkadaşı Esma ile beraber rap tarzı bir şarkı söylüyor. İki arkadaşın hazırladığı video en çok izlenenler arasına girmeyi başardı

04 Ekim 2017, Çarşamba 15:25
A A
Yazar Gülse Birsel de, iki arkadaşı bugünkü köşesine taşıdı. Gülse Birsel'in video ile ilgili yorumu ise şöyle:

"Açık - kapalı yan yana çok güzel oluyoruz.

Bu cümle, sosyal medyada iki arkadaşın hazırladığı bir videodan yarı arak, yarı uyarlama.

Oyuncu Eylül Öztürk Özkan, yani @eylulonline, yanına @kaptandenizkizi takma isimli arkadaşı Esma’yı da almış, biri şortlu, biri başı kapalı iki kız çok tatlı bir rap videosu çekmiş. İçimizin yağlarını eriten sözleri var:

''Biz beraberiz açık ve kapalı bu böyle bilinecek
Kadının gücünün üstesinden kimse gelemeyecek
Yan yanayken çok güçlüyüz, bizi kimse ezemeyecek
Özgürlük saygıyla başlar, denesen iyi gelecek

Ben Instagram hesabımda büyük bir keyifle yayınladım. Tüm ayrılıkçı gayrılıkçıların, kutuplaştırmadan beslenenlerin uykularını kaçırması dileğiyle, kıs kıs gülerek, arada ne kadar izlendiğine bakıyorum."

İŞTE HERKESİN KONUŞTUĞU O VİDEO:
EYLÜL ÖZTÜRK ÖZKAN KİMDİR?

Eylül Öztürk Özkan, 4 Haziran 1986'da Balıkesir'de doğdu. Annesi öğretmen olan Eylül Öztürk Özkan ilkokulu Gölcük ve İstanbul'da okudu. Annesi Belçika'ya öğretmen olarak gönderilince ortaokulu Belçika'da okudu. Bu sayede Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrendi. Bu sırada da Belçika'nın yerel bir tiyatro grubu seçmelerine katıldı ve 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol aldı.Türkiye'ye döndüklerinde İstanbul Adnan Menderes Anadolu Lisesi'ni kazanan Eylül Öztürk Özkan, bu okulun yabancı dil bölümü açılmayınca geçici olarak Yeşilköy Anadolu Lisesi'ne transfer oldu ve lise yılları boyunca okulun müzik gruplarında solist olarak yer aldı.

Eylül Öztürk Özkan, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Yunan Dili Ve Edebiyatı bölümünü kazanarak burada okurken de müzik ve oyunculuk hayatına devam etti, birçok grupla solist olarak çalıştı ve sahne aldı. Aynı zamanda yerel bir TV kanalında uzun bir dönem sunuculuk yaptı, dizi ve kliplerde yer aldı.

Bir dönem yolcu uçaklarında hosteslik yaptı. Sonrasında yine hizmet sektöründe kalabileceği ve seyahat edebileceği bir iş arayışına girdi. Dünya çapında geçerliliği olan sertifikalar aldı, eğitimlere katıldı. Şimdi özel bir şirkette çalışıyor.

2014 yılının başında Knorr Çabuk Çorba'nın sosyal medya ve televizyon ekranlarındaki reklamlarında oynadı.

Eylül Öztürk Özkan, sosyal medya ile tanışması ile beraber çektiği kısa videolar ile binlerce kişinin takip ettiği bir sosyal medya fenomeni haline geldi. Twitter'ın video uygulaması Vine ile yaptığı paylaşımları Memeli Mestan rumuzu ile yaparak tanındı.

2014 yılı başlarında, Beyazıt Öztürk'ün uzun yıllardır sürdürdüğü Beyaz Show isimli talk show programına, daha önce 3+1 olarak yayınlanmış ve ardından adı 3 Adam olarak değişen programın sunucuları Eser Yenenler, Oğuzhan Koç veİbrahim Büyükak için yazdığı "3 Adam" isimli parçası ile konuk oldu.

Eylül Öztürk Özkan, 2014'te TRT'de yayınlanan Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek adlı programda oyunculuk yaptı.

24 Ocak 2015'te Star TV'de sunuculuğunu Murat Başoğlu'nun yaptığı jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Nükhet Duru ve Ümit Erdim'in olduğu "Benzemez Kimse Sana" yarışma programına katılmıştı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;