Oyuncu Selim Erdoğan uyuşturucudan gözaltına alındı

Dizi ve sinema sanatçısı Selim Erdoğan, Marmaris'te kiraladığı villada 840 gram esrar maddesi ve uyuşturucu madde düzeneği ile jandarma tarafından gözaltına alındı

26 Nisan 2017, Çarşamba 02:09
A A
Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Bozburun Mahallesi’nde bir villada uyuşturucu madde imalatı yapıldığı yönündeki ihbar üzerine harekete geçti.

Villaya baskın yapan jandarma yaptığı aramada uyuşturucu yapmak için düzenek, cam kavanozlar içinde paketlenmiş halde 840 gram esrar maddesi ele geçirdi.Operasyon kapsamında villada bulunan dizi ve sinema sanatçısı Selim Erdoğan gözaltına alındı.

Muğla Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen oyuncu sorgulanmak üzere Marmaris Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.


Selim Erdoğan'ın gözaltına alındığı villa

''İFTİRA ATILMIŞTIR''

Villayı bir süre önce kiraladığı öğrenilen Selim Erdoğan’ın komşusu Mehmet Çalış, "Selim Erdoğan çok iyi biridir ve herkes burada sever. Üzerine bir iftira atılmıştır. Böyle bir şey olacağına kesinlikle inanmıyorum. Kendisi yeni geldi ve olmadığında bahçesini ben düzenlerim. Öyle uyuşturucu madde ekmek ticaret yapma gibi iddialar yalandır" dedi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


Oyuncu Yurdaer Okur gözaltına alındı!Yapımcı devam dese de Yurdaer Okur diziyi bıraktı!


DHA

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;