Oyuncunun ailesinden dayak yedi, istifa etti

İnegöl'de A takıma çıkarılmayan oyuncunun ailesi tarafından dövülen U19 takımı sorumlusu Özgür Şahin, görevinden istifa ederken diğer altyapı sorumluları da destek için istifa ettiklerini açıkladılar

20 Temmuz 2017, Perşembe 14:28
A A
İnegölspor’da A Takım kadrosuna alınmayan oyuncunun yakınları tarafından dövülen İnegölspor U19 takım sorumlusu Özgür Şahin, 15 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa etti.

İstifa eden Şahin´e destek için altyapı sorumluları da istifa ettiklerini düzenledikleri basın toplantısıyla bildirdi.

Dövülen kişiyi affeden ve şikayette bulunmayan Özgür Şahin´in istifa etmesi ardından Altyapı Koordinatörü İrfan Kapdan, Altyapı Antrenörleri Celalettin Barut, Murat Yakşi, Selahattin Esen, Eyüp Efe, Caner Taban ve İlker Işıldak da görevlerinden istifa ettiklerini açıkladı.
 

GELİP ÖZÜR DİLEDİLER


İnegöl´deki amatör spor kulüplerinde görevli teknik direktörler ve Özgür Şahin, düzenledikleri basın toplantısında bir araya gelerek sporda şiddete tepki gösterdi.

Özgür Şahin ise, “Bir olay yaşandı. Olaya karışanlar da gelip özür diledi. Tatsız bir olay yaşandı. Bana yapılmış saldırıydı. Bütün antrenör arkadaşlarımız arayıp destek verdiler. 15 yıldır İnegölspor’dayım. Bu olay sonucunda kimseye kırgınlığım yok. Tepki vermem gerektiğine inanıyorum. Benden sonra orada çalışacak olan arkadaşlar bu duruma maruz kalmasınlar” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;