Özge Özberk'ten hamilelere tavsiyeler

Mother&Baby dergisine oğluyla pozlar veren Özge Özberk şanslı annelerden... Çok huzurlu bir hamilelik geçirmiş. Doğum sonrası lohusa sendromu ya da depresyon uğramamış yanına... Aldığı 15 kilonun 10 kilosunu da 1 ayda vermiş.

29 Nisan 2010, Perşembe 11:36
A A

Mother&Baby dergisine oğluyla pozlar veren Özge Özberk şanslı annelerden... Çok huzurlu bir hamilelik geçirmiş. Doğum sonrası lohusa sendromu ya da depresyon uğramamış yanına... Aldığı 15 kilonun 10 kilosunu da 1 ayda vermiş. Öyle mutlu ki, hemen ikinci çocuğu yapmak istediğini söylüyor.

Hamilelere tavsiyeleri de var: "Stresten mümkün olduğunca uzak dursunlar. Evhama da gerek yok. İşten, günlük koşuşturmalardan fırsat bulduklarında kendilerine zaman aralığı yaratsınlar. Biliyorum çok az vakit kalıyor ama o vakit aralığında da nasıl mutlu olacaklarsa onu yapsınlar."

Oğlu Leo'yla bir ayı geride bırakan Özge Özberk, oyunculuğa yaz aylarında dönmeyi planlıyor. Abisi Özgür Özberk'in yazıp yöneteceği bir filmde rol alacak. Tiyatro sahnesine de yakın zamanlar için sıcak bakıyor Ama Leo için, dizi setlerine bir yıl kadar ara vermek istiyor...