Önceki Fotolar

Özge Ulusoy teselliyi bulmuş

Eylem İpek Şafak, Benden Duymuş Olmayın köşesinde yazdı...

11 Kasım 2017, Cumartesi 05:00
A A

Yeni bir aşka başlamak üzereymiş. İş adamı Hayyam Garipoğlu’nun oğlu, Aslışah Alkoçlar’ın eski aşkı Kasım Garipoğlu ile görüşüyormuş.

İkili yakınlarına “Birbirimizi tanıma aşamasındayız” diyormuş.

SEVGİLİYE SARAY DÜĞÜNÜ

SEVGİLİYE SARAY DÜĞÜNÜ

Bensu Soral, sevgilisi Hakan Baş’tan bir ay önce aldığı romantik evlilik teklifine “Evet” demişti.

Bensu’nun hayallerini saray düğünü süslüyormuş. Hakan Baş seçimi tamamen Bensu’ya bırakmış. Çift önümüzdeki günlerde Çırağan, Four Seasons ve Shangri La otellerini dolaşıp salonları gözden geçirecekmiş. Saray düğünü ortalama 1 milyon liraya mal oluyor.

BEBEK İÇİN TERAPİ

BEBEK İÇİN TERAPİ

Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül Temmuz 2016’da evlenmişti. Kadir Doğulu çevresine, “Kalabalık bir ailede büyüdüm, eşimi deli gibi seviyorum ve artık çocuk istiyorum” diyormuş.

Neslihan Atagül ise bazı korkuları yüzünden anne olmaya hazır değilmiş. Çift, bu sorunu aşmak için Nişantaşı’nda bir psikologdan terapi desteği alıyormuş.

KREM MASRAFI AYLIK 12 BİN LİRA

KREM MASRAFI AYLIK 12 BİN LİRA

Evde çektiği seksi fotoğraflarını sık sık hayranlarıyla paylaşan popçu Gülşen, fiziğini korumak için deli gibi çalışıyormuş.

Sürekli spor yapıyormuş ve yüzüne kullandığı kremlere de servet harcıyormuş. Cildi için kullandığı dört farklı kreme aylık 12 bin lira ödüyormuş.

EV PARTİSİNDE COŞTULAR

EV PARTİSİNDE COŞTULAR

Kenan Doğulu ve eşi Beren Saat gecelerde fazla görülmüyor, kameralardan da kaçıyor. Ama ev partilerine bayılıyorlar.

Vakit buldukça arkadaşlarıyla ev ortamında bir araya gelerek eğlenen çift, geçen akşam Zorlu’da oturan arkadaşlarının evinde eğlenceli bir gece geçirmiş. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren partide kurtlarını dökmüşler.

YARDIMCI KRİZİ

YARDIMCI KRİZİ

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti İstinye’de oturdukları daireden taşınmış, Beykoz’da dört katlı, havuzlu ve bahçeli bir villaya yerleşmişlerdi.

Çift, 15 bin lira kira ödedikleri ev çok büyük olduğu için yardımcı arıyormuş. Fahriye Evcen bir ayda görüştüğü 15 yardımcı adayını beğenmeyip dostlarından yardım istemiş. Çiftin en önem verdiği konu; müstakbel yardımcılarının güvenilir ve ağzı sıkı olmasıymış. Evde olan, evde kalır diyorlarmış.