Özgecan'ın katili tecavüzcüye özenmiş

Tarsus'ta hunharca öldürülen Özgecan Aslan'ın katil zanlılarından Fatih Gökçe'nin, olaydan bir süre önce kendisine ait Facebook hesabından bazı 'çirkin' paylaşımlarda bulunduğu ortaya çıktı

16 Şubat 2015, Pazartesi 10:54
A A
Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın katledilmesinin ardından cesedinin yok edilmesi için katile yardım ettiği için tutuklanan Fatih Gökçe’nin, bu olaydan kısa bir süre önce kendisine ait sosyal medya hesaplarından çirkin paylaşımlar yaptığı ortaya çıktı.
 
Cinayeti işleyen minibüs şoförü Suphi Altındöken’in arkadaşı olan Fatih Gökçe 21 Ocak günü Facebook üzerinden dikkat çeken bir paylaşımda bulunmuş. Yüklediği fotoğrafta tecavüze uğramış genç bir kadının haberinin bulunduğu gazete kupürünü koyan Fatih Gökçe, bu olayın faili olan ve hapis cezası alan ve haberde adı “Kasımpaşalı Tekin” olarak geçen zanlının yerine de kendi fotoğrafını montajlamış.
 

KARISINA ŞİDDET UYGULAMIŞ
 
Suphi Altındöken ile birlikte olaya karıştığı gerekçesiyle gözaltına alınan babası Necmettin Altındöken’in de karısına uyguladığı şiddet nedeniyle eşinin evi terk ederek köyüne döndüğü bilgisine ulaşıldı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;