Pilotlar ve hostesler birbirine girdi

Hindistan Havayolları'na ait bir uçakta, pilota yönelik cinsel taciz suçlamasıyla, bütün yolcuların önünde kavga patlak verdi

05 Ekim 2009, Pazartesi 10:19
A A

Birleşik Arap Emirlikleri’den Yeni Delhi’ye giden Hindistan Havayolları’na ait uçak havadayken pilotlarla kabin görevlileri yolcuların göz önünde birbirine girdi.

BBC’nin Times of India gazetesine dayandırdığı habere göre, geçen Cuma günü Arap Emirlikleri – Yeni Delhi seferini yapan Hindistan Havayolları’na ait uçakta, iki pilotun 24 yaşındaki bir hostese cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla başlayan tartışma pilot-kabin görevlisi kavgasına dönüştü.

AŞK İLİŞKİSİNİ Mİ SAKLIYORLAR?


5 erkek ve kadın kabin görevlisiyle iki pilot, uçaktaki 106 yolcunun önünde birbirine girdi. Uçağın Pakistan hava sahası üzerinden geçtiği sırada meydana gelen ve yolcuların güçlükle ayırdığı kavgada bir pilotla bir hostes yaralandı.

Olay üzerine Hindistan Havayolları tarafından başlatılan soruşturma, tarafların birbirine suçlama yarışına dönüştü. 5 kabin görevlisi pilotları cinsel tacizli suçlarken, pilotlar da iddianın bir erkek kabin görevlisiyle bir hostes aşk ilişkisini saklamak için ortaya atıldığını savundu.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;