Plaj güzelleri

POSTA'nın pazar eki PAZAR POSTASI plajların en iddialı güzellerini seçti. 10 kişilik liste uzun uzun düşünülüp belirlendi. Onlar olmasa plajın tadı olmaz

03 Temmuz 2017, Pazartesi 07:00
A A
CHLOE ORTAÇ

CHLOE ORTAÇ

Hem güzel, hem de seksi… Plaja podyum muamelesi çekiyor. Mayonun en güzelini giyip ortaya çıkıyor. Bu Chloe insanı valla serinletiyor.

ECE SÜKAN

ECE SÜKAN

Plajların gelmiş geçmiş en ‘cesur’ güzeli. Mendil kadar bikinisiyle o bir plaj efsanesi. Aradan yıllar geçti. Neler unutuldu neler. Ama Ece'nin bikinisi hiç unutulmadı!

EDA TAŞPINAR

EDA TAŞPINAR

O bir devrimci! Her şey onunla başladı… Şezlonga ilk o uzandı… Güneşte sekiz saat ilk o yattı… En kara ilk o yandı… Ve tabii en minik bikiniyi ilk o giydi… Edası

İVANA SERT

İVANA SERT

Her zaman ‘Bizimlasın’, plajlarımızın demirbaşısın… Hep sere serpesin… Memleketin Sırbistan’dan sen bizim plajlara hediyesin…

EBRU ŞALLI

EBRU ŞALLI

Kambersiz düğün olur mu hiç? Ebru yoksa biz de yokkuz!!! Ebrusuz plaj öksüzdür… İki çocuk doğurdu, pilates topuyla tüm defoları yoğurdu.

ASUMAN KRAUSE

ASUMAN KRAUSE

Yıllar ilerliyor o hep aynı yerde duruyor. Ne yapıyorsun sen Asuman? Var mı bu işte bizim bilmediğimiz bir pansuman?

ÇAĞLA ŞIKEL

ÇAĞLA ŞIKEL

Fizik ve kimya yıldızlı 10… İki çocuğa rağmen ne göbek var, ne de popo… Plajlar Çağla ile çağlıyor, Çağla gözlerde şimşekler çaktırıyor.

LARA SUROL

LARA SUROL

O bir plaj fenomeni. ‘Bikini Güzeli’ diyenler de var onun adına, yetişemez kimse havasına. İyi bilir bikini seçmesini, seçip de salınarak yürümesini.

IŞIL REÇBER

IŞIL REÇBER

Yetmez bir güne bir-iki bikini, her gün bekleriz yenilerini. Çünkü sen alıştırdın bizi. Millet makyajını silip gidiyor plaja, Işıl ışıldayıp iniyor kumsala!

YASEMİN ÖZİLHAN

YASEMİN ÖZİLHAN

Tüm kış diyette tüm kış sporda… Emek var bu işin içinde… İki çocuk annesi ama o hala bir plaj mucizesi…