Polat: Mayıslar bizim olacaktır

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe'ye göndermede bulunarak, "Ekimler onların Mayıslar bizlerindir" diye konuştu

Polat: Mayıslar bizim olacaktır

Galatasaray Kulübü’nün aylık resmi yayın organı Galatasaray Dergisi’nin kasım sayısındaki başyazısında sarı-kırmızılı camiaya seslenerek, kulüp içindeki gelişmeleri değerlendiren başkan Adnan Polat, hedeflere yönelik çalışmalarda yaşadıkları her başarısız sonucu bir uyarı olarak gördüklerini dile getirdi. Polat,

"Bunları geleceğe yönelik aldığımız önlemlere ilişkin bir fırsat olarak değerlendiriyoruz. İnanıyorum ki son gülen Galatasaray olacaktır. Galatasaray taraftarlarının hep söylediği gibi, (Ekim’ler onların, Mayıs’lar bizlerindir)" ifadelerini kullandı.

'STAT İNŞAATI BAŞLATI'

Başkan Polat, Galatasaray tarihinin en büyük projesi olan Türk Telekom Arena’nın inşaatının yeniden başladığını belirtti. Çok güçlü bir mekanizmanın kurulabilmesi için yönetim olarak gösterdikleri yoğun çabaların olumlu sonuca ulaşmış olmasının mutluluk verici olduğunu kaydeden Polat, şöyle devam etti: "Yeni yüklenici firma yoğun süren devralma ve hazırlık çalışmalarını tamamlanmıştır.

Hızla tam kapasiteye ulaşacak yapım faaliyeti ilerledikçe, İstanbul’un simge yapılarından biri olacak olan Türk Telekom Arena’nın tüm ihtişamıyla gözler önüne serileceği günleri kısa zamanda hep birlikte göreceğiz.."