Polat'tan 12. adama çağrı

Başkan Adnan Polat, bu yıl içinde 4 yeni projeyle taraftarla kurumsal bağ kurduklarını vurgulayıp “Dünya kulübü olabilmek için Galatasaray'ın kurum olarak artık büyük ölçüde taraftarından gelen gelirlerle yoluna devam etmesi gerekiyor” dedi

Polat'tan 12. adama çağrı

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, büyük kulüp olabilmek, bir dünya kulübü olabilmek için Galatasaray’ın kurum olarak artık büyük ölçüde taraftarından gelen gelirlerle ve onların verdiği desteklerle yoluna devam etmesi gerektiğini söyledi. Adnan Polat, Sarı-Kırmızılı kulübün resmi yayın organı Galatasaray Dergisi’nin aralık sayısında yer alacak baş yazısında, bu yıl içerisinde birbiri ardından dört yeni projeyi olgunlaştırarak açıkladıklarını ifade ederek “Daha önce duyurduğumuz GS Mobile, GSTV, GS Bilyoner’in ardından geçtiğimiz günlerde de GS Bonus Taraftar Kredi Kartı’nı hayata geçirdik” dedi. Polat şöyle devam etti:

“2000 yılında Galatasarayımız UEFA Kupası’nı kazandığında en büyük eleştiriler, bu büyük başarıyı paraya çevirememekten ötürü gelmişti. Bunda kanımca, hepimizin gönül verdiği kulübümüz ile milyonlarca olduğunu ifade ettiğimiz taraftarlarımız arasında yıllardır tam olarak kurulamayan aidiyet hissini oluşturacak bağların kurumsallaşamamasının da önemli bir rolü vardır. Aradan 9 yıl geçti ve bugün Galatasaray, taraftarlarıyla olan kurumsal bağlarını kuruyor, var olanları güçlendiriyor ve çeşitlendiriyor.

BASKETBOL GÖRÜŞTÜ

GS Bonus Taraftar Kredi Kartı’na büyük önem veriyoruz. Günlük hayatta artık vazgeçilmez bir yere sahip olan kredi kartlarını, yaratıcı bir çözüm ile taraftar kartı ile birleştirerek geleceğe yönelik önemli ve kalıcı bir adım attık. Böylece taraftarlarımız, kendilerine ilave hiçbir yük getirmeden günlük yaşamda zaten kullandıkları kartı kullanmaya devam ederken bir yandan da kulüplerine katkıda bulunabilecekler.” Bu arada Sarı-Kırmızılı kulübün Başkanı, basketbol şubesi ile bizzat ilgilenmeye başladı. Dün Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giden Polat basketbol takımı ile özel bir toplantı yaparken, yeni göreve başlayan teknik ekibe başarılar diledi.