Polat'tan dobra dobra

Galatasaray Başkanı Adnan Polat gündemdeki konular hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu

Polat'tan dobra dobra

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, önemli açıklamalarda bulundu. Arda’dan Rijkaard’a, Semih’ten Servet’e kadar birçok konuda önemli tespitler yapan Polat’ın sözleri Galatasaraylı taraftarların meraklarını giderecek türden...

İşte Başkan Adnan Polat’ın açıklamaları:

Arda’nın kafasının rahat olduğu zaman neler yapabileceğini TürkiyeÇek Cumhuriyeti maçında herkes gördü. Hakkında çıkan bunca habere karşı Arda iyi bile dayandı. Gelecek sezonda da bizimle beraber olacak. Arda Turan hiçbir yere gitmiyor.

Servet’in aklında geçen yıldan beri Avrupa’da oynamak var. Servet’i kadromuzda düşünüyoruz, ama oyuncumuzun da isteği doğrultusunda iyi bir teklif gelirse neden olmasın?

Herkes bir şeyler yazıp çiziyor. Sonra yazılanlara yazanlar da inanıyor. Bir kere Semih’in Fenerbahçe ile sözleşmesi var mı, yok mu o bile doğru düzgün bilinmiyor. Net olarak söylüyorum ki Semih Şentürk’le bir ilgimiz yok.

Teknik direktörümüz Frank Rijkaard’la bugüne kadar ayrılık konusunda en ufak bir konuşmamız ya da yönlendirmemiz olmadı. İyi ki onunla beraberiz.

Onunla ilgili ne bir endişemiz ne de sorunumuz var. Sözleşmemiz aynen devam ediyor. Şu an kendisi tatil yapıyor. Yani kafasını dinleyip, güç topluyor.

Sabri, Ali Turan, Hakan Balta, Servet, Emre Güngör ve Çağlar. İsim isim bakınca çok iyi bir savunmamız var. Mehmet Batdal’ın transferinden dolayı da sevinçliyim. Mehmet’ten çok umutluyum. Kısacası moralim yerinde.