POSTA Eskişehir'e temsilcilik açtı

Ankara, Adana, Antalya ve İzmir'e ek olarak geçen yılın sonunda Bursa, Trakya, Gaziantep ve Kayseri'deki yapılanmasını tamamlayan POSTA Gazetesi, Eskişehir temsilciliğini de hizmete açtı

POSTA Eskişehir'e temsilcilik açtı

İŞ DÜNYASINDAN YOĞUN İLGİ

Eskişehir temsilciliğini açan POSTA Gazetesi, Babüssaade Hotel’de yapılan tanışma yemeğinde işadamları ve reklam ajanslarıyla bir araya geldi.

Doğan Gazetecilik İcra Kurulu Üyesi ve POSTA Reklam Grup Başkanı Neslihan Tokcan’ın ev sahipliğindeki geceye, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Harun Karacan, Eskişehir Genç İşadamları Derneği Başkanı Erdal Şahbaz ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç katıldı.

PAZARIN ÜZERİNDE BÜYÜDÜ

Gecede, POSTA Reklam Grup Direktörü Nükhet Çelebioğlu, POSTA Bölgeler Reklam Direktörü Dilek Erkol, POSTA Gazetesi yazarı Mesut Yar, Seri İlan Reklam Direktörü Ali Tablacı, Bölge Reklam Müdürü Gülnur Güzel de hazır bulundu.

Gecede bir konuşma yapan Neslihan Tokcan, POSTA’nın 4 yılda reklam pazarının üzerinde büyüyen bir gazete olduğunu belirterek, bölgelerdeki okur ve reklam verenlerin ihtiyaçlarına çözüm bulmak için hiçbir yatırımdan kaçmadıklarını söyledi.

YATIRIMDAN KAÇMAYACAĞIZ 

POSTA’nın en çok okunan gazete olduğunu ifade eden Neslihan Tokcan, “Kentinize ofis açmaktan ve sizlerle daha yakından çalışmaktan çok mutluyuz” dedi.

Neslihan Tokcan, şöyle konuştu: “Bu yılın ilk 3 ayında, gazete reklam pazarı yüzde 12 büyürken, POSTA yüzde 17 büyüdü. POSTA ülkenin her yerinde okunduğu için bölge performansımız bizim için çok önemli. Bölgelerdeki okurlar ile reklam verenleri buluşturmak için hiçbir yatırımdan kaçmayacağız.”

EN ÇOK OKUNAN GAZETE

Gecede konuşan POSTA Bölgeler Reklam Direktörü Dilek Erkol, gazete satış rakamları ile ilgili bilgi verdi. Dilek Erkol, “969 bin kişi ile kadın okurda lider gazete olan POSTA, televizyon ile yarışan tek gazetedir. Günde 3 milyon 409 bin kişiye ulaşan POSTA, birçok televizyon dizisini geride bırakmaktadır. Ocak ve şubat ayları ortalama net satış verilerine baktığımız zaman, POSTA Gazetesi 512 bin 934 adet ile birinci sırada yer almaktadır” dedi.

2