Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (2 Mart 2018)

Haydar Dümen 2 Mart 2018 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç sorulara bakın Haydar Dümen nasıl bir cevap verdi! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği cevaplar...  

02 Mart 2018, Cuma 14:25
A A
Benim uçak çakılıyor

Benim uçak çakılıyor

37 yaşındayım, 8 yıllık evliyim. Benim uçak havalanıyor ama hanım bundan hoşnut olmadığı için sürekli çakılıyor. Yardım edin.   CEVAP   ‘Bilmece bildirmece, dil üstünden kaydırmaca’ nedir okurum? İnsanlar sıkılınca birbirlerine bilmece sorarlar. Bilsen de bilmesen de gülerler. Sen bana ve mesleğime güvenerek sorduğun sorunda uçağını tarif ediyorsun. Yani havalanıyor ama iniş takımları hemen açılıveriyor. Böyleyse nereden, nereye? Bu sağ elinle sol kulağını göstermeye benzer. Esprili hikayelerle bir de bu işin eksperine erken boşalma diyemiyorsan, bizi dinleyen hanımın da “Tamam tamam” diye baş sallıyorsa, sana yardım gerekir. Yardımın yolu da yöntemi de bellidir.  

17 santime ulaşmıyor

17 santime ulaşmıyor

19 yaşında 1.88 boyunda, 90 kiloyum, Penisim 17 santim. Günde 2 kez mastürbasyon yapıyorum. Kilo versem penisim uzar mı?   CEVAP   Ey millet, ana, baba, genç, yaşlı ve düğün için gün sayan evlatlar, toplanın! Gözünüzü kulağınızı açın, verdiğim bilgiyi güvercinlere yem atar gibi ülkeye saçın. Ve kulaktan dolma bilgilerden kaçın. Bilimi kucaklayın, edindiğiniz her bilgiyi saklayın, yaşamınızı ona göre ayarlayın. İşte bilgi: Bunca yılllk hekimim. Binlerce sorunlu kadına baktım, onca mail, mektup, telefon aldım. Yok 15’miş, 17’ymiş, 20’ymiş miş muş... Hiçbir kadından “Kocamınki ufak, ben ne yapayım” diye soru duymadım. Bunu aklınıza koyun. Miş muşları unutun.  

Biraz süslesem olur mu?

Biraz süslesem olur mu?

22 yaşındayım, cinsel organımı gören kaçıyor. Acaba penisimi biraz süslesem işe yarar mı?   CEVAP   Aklını süsle bozan, fanatik zekadan geri zekaya giden, insanlığı, cinselliği, hekimi, adabı unutan okurum. Sanırım anana, babana da saygısızlık yapıyorsundur. “Organı gören kaçtı” deyip böyle bir ifade kullandığına göre, sen bir teşhircisin. Olur böyle durumlar, akıl orada burada çöp toplar. Kendi yapısını bulunmaz Hint kumaşı sanıp kendini alkışlatanlar narsisttir (kendini beğenmiş). Daha uzatmayalım, uzattıkça neler çıkacak. Düştüğün saplantıdan seni kurtaralım, süs işini merak ediyorsan bazılarının resimlerini üzerine yapıştırıver diye öneride bulunalım.  

10 gün sonra kanadı

10 gün sonra kanadı

24 yaşında kızım. Nişanlım da 28 yaşında. Kanama olmadı, zarın esnek olduğunu düşündüm. Ama 10’uncu gün kan geldi. Neden 10 gün sonra bu kanama oldu?   CEVAP   Sevgili okurum, oluyor böyle. O gün senin biraz kasılman, hareket açısının değişmesi, basıncın etkisiyle bir şeyler oluyor. Sonunda doku bu. Kanamış. Daha ne istiyorsun?  

Kıllarımdan utanıyorum

Kıllarımdan utanıyorum

16 yaşındayım. Aşırı kıllıyım. Bu yüzden hiçbir kızla konuşamıyorum, utanıyorum. Bu kıllardan nasıl kurtulabilirim? Bir ara intihar etmeyi bile düşündüm.   CEVAP   Değerli yavrum, kıl için intahar mı edilir, hadi oradan. Duymamış olayım. Hayat kıymetli. Annene, babana, ülkene borcun var. Bazıları kıllı sever. Ama varsayalım ki sen kurtulmak istiyorsan lazerle onu yok etme şansın var. Yavrum acelen ne?  

Kızlardan bıkıyorum

Kızlardan bıkıyorum

18 yaşındayım. Hiçbir kıza aşık olamıyorum. Bütün kızlarla cinselliği düşünüyorum. Bu yüzden ilişkim hep kısa sürüyor. Hemen bıkıyorum. Kendimi nasıl frenleyebilirim?   CEVAP   Değerli okurum, aklını cinsellikle bozarsan insanlıktan daha da uzaklaşırsan bu işten zarar görürsün. Pusulanı bulamazsın. Yüzde 50’ye indir. Yani yüzde 50 insanlık, yüzde 50 cinsellik düşünürsen şahane olur.  

Sakıncası var mı?

Sakıncası var mı?

16 yaşındaki gençlerin günde 2-3 defa mastürbasyon yapması doğru mu? Hatta bu yaştaki gençlerin mastürbasyon yapması uygun mu?   CEVAP   Değerli okurum, arada bir olur. Her gün de çoktur. Ama günde 2-3 defa aşırıdır. Dengeyi korumak koşuluyla, anormal duygu ve düşüncelere sapmamak şartıyla yaşamınızı sürdürmeniz sağlığınız için en iyi yoldur.  

Ne yapsam doymak bilmiyorum

Ne yapsam doymak bilmiyorum

20 yaşındayım, 1.95 boyundayım. Asla yorulmuyorum, kız arkadaşımla günde 8-9 defa ilişkiye giriyoruz ama hâlâ istiyorum. Kendimi nasıl durdurabilirim?   CEVAP   Değerli okurum, maşallah Allah sana boy pos vermiş. Ama bir şeyleri de eksik vermiş. Aktiviten doğruysa önce erken boşalmanı tedavi ettir. Erken boşalanların sayıları yüksektir. 7-8 birleşmeyi her biri 2 dakikadan toplam 15 dakika işi bitirirler. Ama elin adamı bir kere de olsa yarım saat iş üzerinde kalıyorsa senin günde 15 sayıya çıkman lazım ki ötekinin performansını yakalayabil.  

Büyütücü kullansam işe yarar mı?

Büyütücü kullansam işe yarar mı?

19 yaşındayım, 1.66 boyundayım. Kilom 75. Penisim 11 santim. Ne yapmam lazım? Piyasada bakanlık onaylı bir ilaç kullansam faydası olur mu?   CEVAP   Değerli okurum, hiçbir ilacın faydası yok. Bunu herkes beynine kazısın. 11 santim penis için yapılacak bir şey yok. İyidir ve eşini mutlu eder. Ama yavrum kilon var. Kasık yağların penisin boyunu 1-2 santim örtüyor olabilir. Kilo alma, sorunun yok. Kulaktan dolma zırvalıklara da kanma.    

Penis ne kadar olmalı?

Penis ne kadar olmalı?

Sorunum penisimi küçük bulmam. Bunun için ne yapmalıyım? Karşı cinsin hamile kalması için uzunluk en fazla ne olmalı? Ya da ne kadar olsa hamile kalır?   CEVAP   Değerli okurum, kadının gebe kalması için penisinin vajinaya girmesi şart değildir. Yani penis 1 santim bile girse gebelik şansı tam girmiş kadardır. Bu nedenle gebelikle penis boyunun ilgisi yok.  

Gecede 3-4 çok mu?

Gecede 3-4 çok mu?

23 yaşındayım. Bir gecede 3-4 kez yapıyorum. Sonra 2 haftaya yakın bir süre yapmıyorum. Bunun zararı var mıdır? Haftaya mı yaymak gerekir?   CEVAP   Değerli okurum, yararı da, zararı da yok. Ara veriyorsan ver. Ama başladığında da skoru yukarılara vurma. Bir düzen kurarsan daha iyi. O kadar ara verme. Sistem çalışsın.  

Etekli kızlara bakmadan duramıyorum

Etekli kızlara bakmadan duramıyorum

16 yaşındayım. Etekli bir kız gördüğümde kafamı çevirip bakıyorum ve gözümü ondan alamıyorum. Canım artık mastürbasyon yapmak istiyor. Sizce bu normal mi yoksa sapık mıyım?   CEVAP   Değerli yavrum, daha çok küçüksün. Arada bak ama çaktırmadan, ayıp etmeden. Eğer aşırıya kaçarsan ruhun hastalanır. Mastürbasyon yapmayı düşünüyorsan tabii ki evine gider, arada bir yaparsın.    

Başaramadım

Başaramadım

20 yaşındayım. Birkaç gün bir hayat kadınına gittik. Arkadaşım hemen çıktı, ben ise yarım saat geçmesine rağmen işimi halledemedim. Nede böyle oldu?   CEVAP   Değerli okurum, ortam uygun değil. Erken boşalma yaşamayacaksın gibi bir haber veriyorsun adeta. İleride bu da senin lehine olur. Şimdilik söylediklerinden anlamlı bir yorum yapamıyorum. Yani keyfine bak.