Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (31 Ocak 2018)

Haydar Dümen 31 Ocak 2018 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç sorulara bakın Haydar Dümen nasıl bir cevap verdi! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği cevaplar...  

31 Ocak 2018, Çarşamba 11:26
A A

Kadınlar beni yolda bırakıyor 33 yaşındayım, bekarım. Çok aktif bir seks hayatım var. Partner bulmakta zorlanmıyorum ama bir süre sonra benden uzaklaşıyorlar. Bu benim avantajım derken yolda kaldım. Ne olur yardım edin. CEVAP  Çok aktiflik ve kadını zorlama bu ilişkilerde ancak binbir yalan dolanla olur değerli okurum. Kız, kadın bir aldanır, iki aldanır. Önce konuştuklarına, olaylara bakar. Ortalık kararır gibi olursa flaşörleri yakar. O da nesi? Adamın her sözü, her nefesi bir yakıştırma efsanesi. Bakar ki bu yol aşılmaz, bu adamla hedefe ulaşılmaz, “Haydi bana bye bye. Çoğu azdırır, azı kuyu kazdırır, yetti gayri” diyerek bu işe son verir. Kalemim bile yazmaya devam etmiyor. Elimden bir şey gelmiyor, hadi bana da bye bye!!!  

Atmacaydı serçeye döndü 49 yaşındayım, eskiden benimki gerçek bir atmacaydı. Şimdi serçe gibi. Hanım yakasından düştüğüm için mutluymuş. Benimki nasıl eski haline dönecek? CEVAP  Yok öyle şey değerli okurum. Bedel ödüyor, önündeki sermayeyi harcıyor, atmacayı her gün güvercin avına yolluyorsun. Keyifler yerinde. Hanımın ise derdi derinde. Kimseye şikayet edemiyor, her gün aynı yemek de ye ye, bitmiyor. Ve sen değerli okurum, sevgili eşinin ruhunu ve yorgunluğunu da dinlemiyor, bildiğin yolda devam ediyorsun. Şimdi bunca yıl peşin çalışmanın faturasını bugün ödüyorsun. Soruyorum, haftada 1 ya da 2’ye razı oluyorsan şifa ve çare bizden. Değilse debelen Allah’ım debelen. Ne olursa olsun, kuş bildiğini okuyacak yeter ki kanadını kırma.  

Kilo versem uzar mı?  17 yaşındayım. Kilom 88, 1.77 boyundayım. Penisim kısa ve ince. Acaba kilo versem uzayıp kalınlaşır mı? CEVAP  Değerli okurum, kilo verirsen her şey normalleşecek ve düzelecek. Penisinin boyunu bilmem ama ömrü uzayacak ömrü. Bu yetmez mi?  

Yeterli mi?  24 yaşındayım ve düzenli ilişkim var. Yakında evleneceğim. Penisim 12 santim. Bu penis boyu partnerimi mutlu etmek için uygun bir boy mu? CEVAP  Uygundur değerli okurum, güle güle evlen. Sen de, eşin de mutlu olacaksınız. Tabii çocuklarınız da olacak.  

Evlenince çapkınlığa başladım  5 yıllık evliyim. Eşimi severek evlendim ama evlendikten sonra çapkınlığa başladım. Eşim hariç bütün kadınlara cinsel isteğim var. Ne yapacağım? CEVAP  Değerli okurum, evlilik iflas etmiş. Senden bu evliliğe hayır gelmez. Sevgili eşinin, yolunu kapatma. Onu aşağılık komplekslere sokma, depresyona atma. Çocuk yapmadan evliliğinizi bitirin. Çünkü tedavin kolay değil.  

Kızlık zarım kanamış olabilir mi?  17 yaşında kızım. Ben tuvalete gittikten sonra vajinamı çok sert siliyorum. Bugün 2-3 damla kan geldi. Kızlık zarım kanamış olabilir mi? CEVAP  Değerli okurum, böyle şey olamaz kızım. Ama sertlikten de vazgeçsen iyi olur.  

Geneleve gittim...  18 yaşındayım. Geçenlerde geneleve gittim. Şu anda penisim şişmiş durumda ve çok ağrıyor. Ne yapmam gerekiyor? CEVAP  Değerli okurum, bir şey olduğunu sanmıyorum ama bir üroloji uzmanına git. Ya da ondan önce hemen bir idrar tahlili yaptırıver. Ben de sorumluluk altında kalmayayım.  

Nasıl anlatacağım?  22 yaşında kızım. Erkek arkadaşımın ısrarı üzerine birlikte olduk, kızlık zarım bozuldu. Şimdi ayrıyız. Ben bunu ileride evleneceğim erkeğe anlatmak istiyorum ama utanıyorum. Böyle bir şeyi nasıl anlatırım? CEVAP  Sevgili kızım, hele evlilik günleri yaklaşsın, kararlar verilsin. Beklemede kalalım, zamanı gelince yeniden düşünelim.  

Mastürbasyon yapmak istemiyorum  16 yaşındayım. Günde en az bir kere mastürbasyon yapıyorum. Bunun ne sakıncası var? Ben bu alışkanlığı bırakmak istiyorum, olmuyor. Bir çaresi yok mu? CEVAP  Değerli okurum, neden bırakıyorsun ki? Gel bakalım şimdi bunu gün aşırıya indir. Bir 6 ay sonra yeniden bu sütunda randevulaşalım. İndirdiysen ara. İndirmediysen, aşağılık kompleksine girmeden, atın dizginlerini ufak ufak çekerek sayıyı azalt, her şey düzene girer.  

Bir türlü sertleşmedi  Kız arkadaşımla ilişkiye girecektim, penisim sertleşmedi. 17 yaşındayım, penisim 14 santim. Acaba normal mi? CEVAP  Değerli okurum, her iki durum da normal. İlk heyecanlar böyle olur. Organına da nazar değmesin, ölçüleri tamdır.  

Acaba hastalık kaptım mı?  17 yaşındayım. 6 ay önce korunmasız olarak hayat kadınıyla ilişkiye girdim. Acaba hastalık kapmış olabilir miyim? CEVAP  Değerli okurum, genelevdeki hayat kadınlarından hep hastalık kapılmıyor. Ama yavrum, 17 yaşında bir genç burnunu her yer sokmaz ki! Ondan sonra ne oldum, ne olacağım diye bir kuşku, bir panik.  

Cinsel organım sürekli uzuyor  17 yaşındayım. Cinsel organım her gün uzuyor; 22 santim. Ne yapmalıyım? CEVAP  Değerli okurum, doğanın bir azizliğine uğramışsın yavrum. Şu anda yapacağın pek fazla bir şey yok. Sadece sık mastürbasyon yapma. Şimdilik olayı kendi haline bırak.  

Kız mıyım, değil miyim?  17 yaşında kızım. Geçen sene erkek arkadaşımın penisi vajinanım ucuna değdi ama hiç acı hissetmedim. Şimdi bana “Sen kız değilsin” diyor. Bir ay sonra başkasıyla sözleneceğim. Ne olur bana yardım edin. CEVAP  Değerli okurum, kızsın. Ama kızlık zarı kanar mı, kanamaz mı bu bilinmez. Esnek olabilir. Ama sen bunları dert edersen evliliğin de ilk gecenin tadını çıkaramazsın. İleriki yıllara da olumsuz başlayabilirsin. En azından iyi ve güzel şeyler düşün. Yaşadığın olayı unut.