Profesyonellerden Siyasal İletişim Danışmanlığı öğrenin

İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Bersay İletişim Enstitüsü'nün işbirliğiyle hazırlanan "Siyasal İletişim Danışmanlığı Sertifika Programı” 9 Eylül'de başlıyor. Programın açılışını Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç yapacak

24 Haziran 2011, Cuma 17:21
A A

İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü'nde başlayacak program üç hafta sürecek ve her hafta Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri gerçekleştirilecek. Program, özellikle devletin çeşitli kademelerinde görev yapanlara, milletvekillerine, yerel yönetimlere, siyasal partilere ya da partilerin çeşitli kollarına siyasal iletişim danışmanlığı yapmak isteyenlere yönelik olacak.

Prof.Dr. Ali Murat Vural, Prof.Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Prof.Dr. Halil Nalçaoğlu, Prof. Dr. Haluk Şahin, Doç.Dr. Ayşegül Komsuoğlu gibi akademisyenlerin, Kemal Öztürk, Ahmet Tezcan, Ali İhsan Sarıkoca, Mustafa Şahin, Nihat Aytürk, İbrahim Uslu gibi deneyimli siyasal iletişim danışmanı ve kamuoyu uzmanlarının, Ali Gizer, Canay Atalay Türe gibi online iletişim profesyonellerinin ve Ali Saydam, Ekrem Dumanlı, Enis Berberoğlu, İsmail Küçükkaya ve Cengiz Semercioğlu gibi deneyimli gazeteci ve iletişimcilerin yer aldığı programda, katılımcılar siyasal iletişime ilişkin temel bilgilerin yanısıra doğrudan uygulamadan gelen deneyimleri de edinmiş olacaklar.

Programa, uzman isimlerin yanısıra ayrıca bakan, genel müdür ve belediye başkanı gibi konuklar da katılarak bilgi ve deneyimleri anlatacak ve bir siyasal iletişim danışmanından beklentilerini katılımcılarla paylaşacaklar. Programın 9 Eylül’deki açılış konuşmasını da Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç yapacak.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;