Rapor yazma dersi verilecek!

Üç FIFA Kokartlı hakemin yazdıkları raporun kriterlere uymaması nedeniyle TFF ve MHK 8 Ocak'taki seminer için ilginç bir karar aldı

Rapor yazma dersi verilecek!

Ligin ilk yarısına damga vuran "rapor krizlerinin" ardından Türkiye Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu 8 Ocak'ta Antalya'da yapılacak olan Üst Klasman Hakem seminerinde tüm hakemlere "rapor nasıl yazılır" dersi verilmesini kararlaştırdı.

TEK ÇARE SEMİNER


Takvim'in haberine göre; 3 FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır'ın F.Bahçe-G.Saray (Süper Kupa), Fırat Aydınus'un Eskişehir-F.Bahçe ve Halis Özkahya'nın da G.Saray-F.Bahçe karşılaşmalarından sonra Hukuk Kurulu'na yolladıkları raporların kriterlere uymaması ve bu nedenle ek rapor yazmak zorunda kalmalarının ardından MHK çareyi seminere ders koymakta buldu.

DERSİ VERECEK KİŞİ BELLİ

Dersi verecek isim de belirlendi. TFF Baş Hukuk Müşaviri Av. Faruk Baştürk'ün 9 Ocak 2013 günü MHK seminerinde tüm hakemlere "disiplin raporları nasıl yazılır" konusunda bazı hatırlatmalar yaparak 2 saate yakın

FUTBOLDA İSTİNYE ZİRVESİ!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in, MHK Başkanı Zekeriya Alp ile bir görüşme yapacağı bildirildi. Görüşme bugün saat 16.00'da TFF'nin İstinye'deki binasında gerçekleşecek.