R.Carlos Kasım sonunda yolcu

Brezilya'nın spor gazetesi Globo Esporte'de yer alan haberde, Roberto Carlos'un ay sonunda Corinthians'la 2 yıllık sözleşme imzalayacağı iddia edildi

13 Kasım 2009, Cuma 12:48
A A

"Roberto Carlos, Corinthians’ın 100. yılını kutlayacağı 2010’daki ilk transferi olmaya her geçen gün daha yakın" diyen Brezilya gazetesi, 36 yaşındaki Roberto Carlos’un bu hafta sonunda Fenerbahçe ile olan sözleşmesini feshedeceğini ileri sürdü.

Corinthians’ın teknik direktörü Menezes’in "Carlos ile sözlü olarak anlaştık" demesinin ardından, kulübün spor direktörü Mario Gobbi’nin bunu yalanlamasına rağmen Corinthians ile Carlos arasındaki müzakerelerin sonuçlanmak üzere olduğu belirtildi.

Müzakerelerdeki sorunun Carlos’un istediği paranın fazla olmasından kaynaklanan ve detay olarak gösterilen bir sorunun olduğu ifade edildi.

Brezilyalı yıldız futbolcunun imzalayacağı iddia edilen 2 yıllık sözleşmesinin yanına 1 yıllık opsiyon konulacağı da bildirildi. Bu arada Corinthians’ın ayrıca Goias’dan forvet oyuncusu Iarley’i de transfer etmek üzere olduğu ve Arjantinli Riquelme ile de görüşmelerin devam ettiği kaydedildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;