Real Madrid karıştı

İspanyol basını, Şampiyonlar Ligi'nden elenen Real Madrid'de teknik direktör Manuel Pellegini ile Raul ve Guti'nin sezon sonunda yolcu olduğunu iddia etti

Real Madrid karıştı

Real Madrid taraftarının, elenmenin suçlusunun bulunması konusunda hem fikir olduğunu iddia eden İspanyol gazeteleri, Şilili teknik direktör Pellegrini’nin Madrid’deki döneminin sezon sonunda sona ereceğini ileri sürdü.

Verilen haberlerde ve yorumlarda Madrid’de takım içinde de köklü değişiklikler yapılması gerektiği ve uzun süre bu formayı giyen, kaptanlık yapan Raul ile Guti’nin gönderilmelerinin yolunun aranacağı ifade edildi.

Bu arada Katalonya’nın en önemli gazetesi La Vanguardia, "Şampiyonlar Ligi’nden elenme Florentino Perez modelini de yıktı. Ronaldo, Kaka gibi yıldız futbolculara dağıttığı çeklerle bir kurtarıcı olarak Madrid’e başkan olan Perez için artık aynı heyecan duyulmuyor" değerlendirmesinde bulundu.

RONALDO VE HİGUAİN KAVGA ETTİ

Öte yandan İspanyol spor gazeteleri, Madrid’de futbolcuların kendi aralarında yada teknik direktör ile olan anlaşmazlıklarını ön plana çıkartarak, kulübü tam bir kargaşa içinde gösterdi.

Marca gazetesi Lyon maçında birkaç müsait pozisyonda pas vermeyip şahsi oynayan Arjantinli Higuain’in takım arkadaşları tarafından sert dille eleştirildiğini öne sürdü.

Özellikle Cristiano Ronaldo’nun kızgın olduğunu belirten Marca, soyunma odasında Portekizli ve Arjantinli futbolcuların kavga ettikleri iddiasını ortaya attı.